Míše na kvalitní spánek

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

palandu; zajišťuje MAXMAX.cz

Obrázek daru
Mgr. Jan Vajsar
Patron příběhu

Mgr. Jan Vajsar

sociální pracovník

Komentář patrona

Míšu znám z naší sociální služby pro rodiny s dětmi. Je to velmi milá dívka, která všude, kam přijde, rozdává svými úsměvy a veselostí radost. Je také pracovitá. Pomáhá druhým zadarmo, ale chodí i na placené brigády a pomáhá tak své mamince s rozpočtem jejich domácnosti. Jejich maminka je samoživitelka a kromě Míši má ještě další dvě děti. Míša a její bratr spí na zemi, nemají postele. Potřebovali by koupit palandu, ale jejich maminka nemá dostatek finančních prostředků.

Celou částku se bohužel nepodařilo vybrat. Dary se ale nikde neztratily, podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Míši

Míša je moc hodná dívka, veselá a ráda tančí. Velmi mě mrzí, že nemůže společně se svými sourozenci vyrůstat v důstojných podmínkách. Jsem matka samoživitelka, otec dětí přispívá jen sporadicky. V důsledku epidemie koronaviru jsem přišla o práci, a tak se naše rodina ocitla v nepříznivé situaci. Míša a její bráška spí momentálně na zemi na matracích, na pořízení postelí totiž chybí finance. Proto se s prosbou o pomoc obracím na vás. Prosím, přispějte dětem na nákup palandy, aby se mohly spokojeně vyspat. Budu nesmírně vděčná za všechny příspěvky.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě