Míšovi na krásné zoubky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

rovnátka

Obrázek daru
Bc. Monika Míšová
Patron příběhu

Bc. Monika Míšová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

S rodinou Míši spolupracuji již třetím rokem v rámci doprovázení pěstounských rodin. Hned od počátku jsem na návštěvy do rodiny jezdila ráda, neboť mi jeho maminka byla sympatická svou upřímnou povahou. O to více mě zasáhlo postupné pronikání do životního příběhu jejího vnuka Michala. Michal je velmi uzavřený mladík. Pomalu a trpělivě si buduje sebevědomí, své životní jistoty, důvěru v lidi, co jej obklopují, a mnohdy je také nucen bojovat i sám se sebou...

Celou částku se sice nepodařilo vybrat, s rodinou dítěte jsme ale našli způsob, jak za vybranou částku 5000 Kč pořídit alespoň část daru. Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Babička vypráví příběh vnuka Michala

Míša je velmi hodný a šikovný chlapec. Pomáhá mi s domácími pracemi, má rád hudbu a počítače. Bohužel ho sužují stomatologické problémy. Má křivé zuby, některé vůbec nevyrostly a některé budou muset být operativně vyjmuty. Míša potřebuje rovnátka, která jsou však velmi nákladná a jejich pořízení je mimo mé finanční možnosti. Celková částka činí 30 tisíc korun, část peněz se nám podařilo vybrat v jedné sbírce, část peněz si zajistíme sami. Přesto ještě nějaké peníze chybí. Proto se obracíme s prosbou o pomoc na vás. Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě