společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Míšovi na krásné zoubky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

rovnátka

Obrázek daru
Monika Míšová
Patron příběhu

Monika Míšová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

S rodinou Míši spolupracuji již třetím rokem v rámci doprovázení pěstounských rodin. Hned od počátku jsem na návštěvy do rodiny jezdila ráda, neboť mi jeho maminka byla sympatická svou upřímnou povahou. O to více mě zasáhlo postupné pronikání do životního příběhu jejího vnuka Michala. Michal je velmi uzavřený mladík. Pomalu a trpělivě si buduje sebevědomí, své životní jistoty, důvěru v lidi, co jej obklopují, a mnohdy je také nucen bojovat i sám se sebou...

Celou částku se sice nepodařilo vybrat, s rodinou dítěte jsme ale našli způsob, jak za vybranou částku 5000 Kč pořídit alespoň část daru. Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Babička vypráví příběh vnuka Michala

Míša je velmi hodný a šikovný chlapec. Pomáhá mi s domácími pracemi, má rád hudbu a počítače. Bohužel ho sužují stomatologické problémy. Má křivé zuby, některé vůbec nevyrostly a některé budou muset být operativně vyjmuty. Míša potřebuje rovnátka, která jsou však velmi nákladná a jejich pořízení je mimo mé finanční možnosti. Celková částka činí 30 tisíc korun, část peněz se nám podařilo vybrat v jedné sbírce, část peněz si zajistíme sami. Přesto ještě nějaké peníze chybí. Proto se obracíme s prosbou o pomoc na vás. Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě