Monče na letní gymnastické soustředění

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

týdenní letní gymnastické soustředění

Obrázek daru
Mgr. Martina  Kroutilová
Patron příběhu

Mgr. Martina Kroutilová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Monička je mladá slečna, kterou znám z role poradce rané péče, jelikož k ní domů jezdím za její mladší sestrou Kristýnkou. Celou rodinu znám již více než tři roky. Monička má řadu obtíží, ale díky krásné péči rodičů z ní roste super slečna s trochou více energie. Bylo skvělé, že začala chodit do gymnastiky, kde se jí od začátku velice líbilo a také dařilo. Rodiče se starají o své čtyři děti, kdy každé z nich se vypořádává s určitými obtížemi. Péče o ně všechny je pro rodiče náročná časově, energeticky a v neposlední řadě i finančně. Gymnastika je, co peněz týče, trošku náročnější kroužek, a proto jsme se s rodinou obrátili s prosbou na vás. Pokud můžete, přispějte alespoň malou částkou, aby Monička mohla zažít letní soustředění s gymnastikou, užít si týden s kamarádkami a naučit se plno nových věcí.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Monči

Monička má moc ráda pohyb. Je hodně aktivní, hraje si i s mladší sestrou - tančí, zpívá. Monička nyní končí čtvrtou třídu. Už nějaký čas dochází do gymnastiky, kde se jí velice líbí. Může se tam seznámit s jinými dětmi a vydat energii, které má nad míru. Trpí lehkou mentální retardací, epilepsií a ADHD. Peníze by nám moc pomohly na soustředění s gymnastikou, na které se Monička moc těší, ale vzhledem k tomu, že se staráme o čtyři děti a každé z nich má specifické obtíže, není pro nás možné vše zařídit bez vaší pomoci. Monička má v gymnastice velké úspěchy, získává i medaile - to vše i díky vaší dárcovovské podpoře a pomoci.

Díky finanční podpoře se bude moci Monička zúčastnit letního soustředění a podpořit vztahy s dívkami ze svého týmu a navázat nové přátelství s dětmi z jiných týmů. Taky bude mít týden v kuse dlouhodobý pohyb, což je taky super. Předem moc děkujeme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě