Na kostým a disco dance trénink pro Sašku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kurzovné a kostým na disco tance; Williams´dance academy

Obrázek daru
Alenka Hoffmannová
Patron příběhu

Alenka Hoffmannová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Se Sašou se znám z nemocnice, dětského oddělení, kde jí byla diagnostikovaná cukrovka 1.typu. Učila jsem jí i její maminku, jak žít s cukrovkou, počítat jídlo, žít mezi pohybem a injekcemi inzulinu. V té době Saška nesportovala. Doporučila jsem jí, ať zkusí tanec. Vybrala si disco dance a šla rovnou do pokročilých. Je cílevědomý dříč! Tvrdě trénuje a jde za svým snem. A není to s cukrovkou lehké. I ve škole má výborné známky. Jsme snad už jako rodina. Beru ji jako vnučku a ona mě jako babičku.

Saša je ze 6 dětí, žijí jen s maminkou. Další děti v rodině mají celiakii a pro mamku je velmi těžké udržet finance. Diabetická a bezlepková strava je velmi drahá.

Teď má Saša před sebou podzimní extraligové soutěže v sólovém tanci a už se jí šije krásně zdobený kostým, který má být brzy hotový. Potřebuje také pravidelně trénovat. Není ale dost peněz, aby to maminka utáhla finančně. Pro Sašu je tanec vším, je smyslem jejího života, našla se v něm.

Je úžasné vidět tak cílevědomou a chytrou slečnu. Moc se přimlouvám, aby se jí dostalo pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby Saša mohla soutěžit v disco tancích v plné parádě

Saša je patnáctiletá slečna, která se v životě potýkala s různými nesnázemi. Má pět sourozenců a v tak velké rodině se musí každý uskromnit.

Po rozpadu rodiny onemocněla chronickou nevyléčitelnou cukrovkou. Je tedy doživotně odkázaná na aplikaci inzulinu. K úspěšné kompenzaci onemocnění patří pohyb a Saša si vybrala disco tanec. Během čtyř let se vypracovala na extraligovou úroveň a letos soutěží v hlavní kategorii.

K tomu potřebuje kostým a spoustu hodin tréninku v jedné z nejlepších tanečních skupin v Čechách. Kostým je naplánovaný, Saša má i paní švadlenu, která ho ušije, klub s ní počítá. Jenže částka za toto všechno je pro její mamku příliš vysoká.

Přispějme cílevědomé, šikovné Alexandře a držme jí palce v soutěži!

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě