Na kroužky v ZUŠ pro Miu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužky v ZUŠ - dramatická průprava, housle, současný tanec

Obrázek daru
Miroslav  Beneš
Patron příběhu

Miroslav Beneš

rodinný přítel

Komentář patrona

S maminkou Mii se přátelíme a pravidelně se vídáme i s našimi dětmi. Myslím, že máme pěkný vztah. S maminkou se vídáme také pracovně, protože nám pomáhá s našimi hendikepovanými dvojčaty. Několik dní v týdnu se o ně stará. Vím, že to rodina nemá jednoduché, a proto budu rád nápomocný jako jejich patron. Mia i její sestřička jsou opravdu šikovné, a to ve všech směrech. Pomoc si zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,850 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Na pomoc rodině v obtížné finanční situaci

Obracím se na Vás s prosbou o finanční pomoc na úhradu zájmových činností v ZUŠ pro svoji dcerku Miu, která chodí do 4. třídy. Je to energická, přátelská a spontánní mladá slečna. Miluje zpěv a tanec, má cit pro hudbu.

Já jí bohužel volnočasovou aktivitu v podobě hudebního a dramatického kroužku nemohu dopřát. Jsem totiž matka samoživitelka se zdravotním omezením. I když mám 3 zaměstnání (na hlavní úvazek pracuji jako recepční v hotelu, dále jako osobní asistent u hendikepovaných dětí a vyučující angličtiny v MŠ), nemohu svých dvěma dcerkám dopřát vše, co si přejí.

Moje holčičky mají spoustu zájmů jak ve výtvarném, tak i tanečním, hudebním a dramatickém oboru. Dělají mi jenom radost a já se snažím je podporovat ve všem, co dělají a co je baví. Kvůli našemu omezenému rozpočtu však už musely několik kroužků opustit. Jako matku mě to hodně trápí. Je hrozné, když jim kvůli penězům nemohu pořídit a zařídit vše, co si přejí a co potřebují. Moc bych si teď přála, aby zažívaly více radostí a méně starostí.

P. S. Jméno dítěte bylo v příběhu změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě