

Kristýna je 12tiletá slečna, která prožívá náročné životní období. Její matka se dlouhodobě léčí s psychickými potížemi, v důsledku čehož byla před časem hospitalizována a nemohla se o děti starat. Mladší sourozence dala do péče otce, Kristýna je stále v péči matky. Po dobu hospitalizace byla Kristýna v péči služby Kruh.
Matka je momentálně bez příjmů, vyřizují se dávky hmotné nouze. V těchto týdnech nemají ani dost peněz na jídlo.
Rodina se často stěhovala. Kristýna tak nemá moc kamarádů, potřebuje přirozený kontakt a zapadnout mezi vrstevníky ve škole, kterou nyní navštěvuje. Pobyt na školním lyžařském výcviku by tomu mohl přispět. Matka nemá finance na úhradu celého pobytu a nákupu potřebného vybavení.
Společně jsme vybrali
celou částku
5,750
Kč
Děkujeme všem!
V poslední době si Kristýnka prošla řadou náročných změn
Jsem svobodná maminka tří dětí, 3,5letých dvojčat a 12tileté Kristýnky. Kvůli svému špatnému psychickému stavu jsem byla na čas hospitalizovaná a nemohla jsem se o děti starat. Musela jsem učinit několik těžkých rozhodnutí; dvojčata jsem svěřila otci a Kristýnka byla během mé hospitalizace v dětském domově.
Kristýnka ráda maluje, tvoří, vyrábí a vaří. Je velmi vnímavá, empatická. Mou hospitalizaci a pobyt v dětském domově velice špatně snášela, začala se sebepoškozovat, měla i myšlenky na sebevraždu. Ráda bych jí vše aspoň trochu vynahradila a umožnila jí jet se spolužáky na lyžařský kurz, kde by mohla trávit čas s vrstevníky a trochu se odreagovat.
Zatím jsem se ještě nezvládla plně vrátit do normálního života. Finančně jsme na tom teď velice špatně, peníze nám nezbývají téměř ani na jídlo. Chtěla bych vás proto moc požádat o pomoc se zaplacením lyžáku pro Kristýnku. Moc vám děkuji.