Na Michalčiny obědy ve školce

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školce

Obrázek daru
Alice  Sýkorová, DiS.
Patron příběhu

Alice Sýkorová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

Michalčinu rodinu znám díky sociálně aktivizační službě, kterou naše organizace rodině poskytuje.

Děti žijí pouze s maminkou, která se o ně hezky stará. Rodina je však sociálně slabší, čerpají dávky státní sociální podpory. V současné době se maminka s dětmi přestěhovala a jelikož většina věcí v původním bytě byla v havarijním stavu a nešla ani přestěhovat, potřebují dovybavit nový byt. Rodina nemá dostatek finančních prostředků, aby si mohla dopřát výlet či kroužky pro děti, které by jim trochu zmírnily jejich obtíže a rozšířily obzory dětí. Rodině pomůže jakákoliv pomoc. Momentálně potřebují zaplatit Michalčiny obědy ve školce.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,699 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví o své Michalce

Michalka je moje šikovná pětiletá holčička. Má ještě roční sestřičku Terezku. Jsem s dětmi sama. Přišla jsem o matku, kterou měla Míša moc ráda a která mi pomáhala. Oběma nám moc chybí. Míša je hodně citlivá, a tak ztrátu babičky a otcův odchod stále ještě úplně nepřekonala. Kvůli naší špatné finanční situaci jsme bydleli i v azylových domech. Michalka má, jako ostatní děti, spoustu přání a mě mrzí, že je nedokážu splnit. Nemůžu jí dopřát kroužky, nyní mám problémy i s placením obědů ve školce. Pro Michalku by však bylo hrozné, kdyby přišla i o školku, kamarády a zážitky s dětmi.

Moc si pro děti přeji bezstarostné dětství, bez pomoci to sama nezvládám. Proto jsem oslovila se svým trápením Patrona dětí a poprosila o pomoc pro Michalku.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě