Na notebook pro Kubu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

notebook

Obrázek daru
Jana Beťáková
Patron příběhu

Jana Beťáková

asistentka pedagoga, ZŠ Žulová

Komentář patrona

Už od mateřské školy jsem Kubíčkova asistentka, je skoro jako můj druhý syn. Je to milý kluk, který nezkazí žádnou legraci. Nechodí a pohybuje se pouze na vozíčku, je to ale velký bojovník. Budu ráda, když se najdou dobré duše, které mu pomohou. Notebook Honzík využije ke studiu, ale i k procvičování jemné motoriky.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,102 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby se Kuba mohl připravovat do školy a cvičit jemnou motoriku

Jmenuji se Kuba, je mi 13 let a chodím do 7. třídy. Škola mě baví a můj nejoblíbenější předmět je fyzika. Moje záliby jsou čtení knížek, hry na telefonu a hudba. Rád podnikám i různé výlety po okolí.

Můj příchod na svět byl trochu komplikovaný. Narodil jsem se předčasně, vážil jsem jen 1800 g a měřil 45 cm. Těhotenství probíhalo v pořádku, ale v 9. měsíci se to nějak zvrtlo. Lékaři zjistili, že mám DMO (dětskou mozkovou obrnu). Mám postižené všechny čtyři končetiny a můj pohyb je značně omezený. Pár krůčků sice udělám, ale bez vozíčku se nikam nedostanu.

Teď procházím těžkým obdobím, moji rodiče se rozvádějí. S maminkou jsme se přestěhovali do nového bytu a už jsem si zvykl na nové prostředí. Navštěvují mě i spolužáci, tak se necítím tak sám.

Moje přání je mít nový notebook, který bych používal na přípravu do školy, ale i na zlepšení jemné motoriky. Bohužel naše finanční možnosti nejsou takové, aby mi maminka mohla nový notebook koupit. Pomůžete mi se splněním mého snu?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě