Na novou postýlku pro Jůlinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel; dar zajišťuje maxmax.cz

Obrázek daru
Roman Hrdlička
Patron příběhu

Roman Hrdlička

rodinný přítel

Komentář patrona

Je tomu přesně rok, co tatínek dětí mé dlouholeté kamarádky nastoupil do výkonu trestu odnětí svobody. Její finanční situace se tím natolik zhoršila, že musela s dětmi opustit dosavadní byt a jít bydlet do absolutně nevyhovujících podmínek k babičce dětí. Terezka je zdravá holčička, která musí prozatím spát v dětské postýlce. Tato postýlka však již nevyhovuje jejím potřebám. Maminka ji bohužel kvůli špatné finanční situaci nemůže odpovídající postel se zábranou a kvalitní matrací pořídit.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,788 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Jůlinka (1 rok) je veselá a usměvavá holčička, která má ráda společnost jiných dětí. Se svým starším bráškou tvoří skvělý tým. Dokáží být neskutečně hodní, umí ale i pořádně pozlobit.

Původně jsme s dětmi a jejich otcem žili v pronajatém bytě 3+1. Před rokem ale nastoupil do výkonu trestu, a to na 5 let. Tím se všechno změnilo. Z bytu jsme se museli odstěhovat a jít bydlet k mým rodičům. Soužití však nebylo ideální. Měli jsme k dispozici pouze jeden pokoj a moje temperamentní děti nesměly vydat téměř ani hlásku.

Později mi naštěstí pracovnice OSPODu poradila, jaké mám ohledně bydlení možnosti, kam se obrátit. Nedávno mi tak na úřadu práce po dlouhém a náročném jednání schválili kauci na byt, takže se budeme stěhovat do nového. Moc se na to těším, i když vybavit byt bude hodně finančně náročné. Věřím ale, že to postupně zvládneme.

Projekt Patron dětí jsem oslovila s prosbou o příspěvek na novou postel pro Jůlinku. Zatím spí v dětské postýlce, která je pro ni už příliš malá. V tuhle chvíli bohužel není v mých možnostech obstarat jí postel z vlastních prostředků. Proto prosím o pomoc touto cestou.

P. S. Jméno dítěte bylo v příběhu změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě