Na obědy a školné pro Aničku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy a školné ve školce na leden až červen 2018

Obrázek daru
Zdeněk Marek
Patron příběhu

Zdeněk Marek

rodinný přítel

Komentář patrona

Jsem dobrým kamarádem paní Dvořákové. Aničku znám od narození. Nezájem matky Aničky a těžká finanční situace babičky mě natolik „dostala“, že jsem se rozhodl jim pomáhat. Jsem však ve starobním důchodu a finančně jim bohužel pomoci nemohu. Anička je velmi vnímavá holčička, mám ji moc rád! Obě by si zasloužily vše krásné, co život přináší. Anička miluje školku a bylo by mi líto, kdyby ji kvůli finanční situaci nemohla navštěvovat. Věřím v dobro lidí a jsem přesvědčen, že bude líp.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,775 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby si Anička mohla hrát ve školce s ostatními dětmi

Jsem babičkou tříleté Aničky, kterou mám v péči již od miminka. Žijeme spolu v malém bytě v obci Kunín, o který se dělíme s jedním spolubydlícím. Anička navštěvuje mateřskou školu a je v ní moc šťastná. Je to dobrosrdečná holčička a miluje děti. Úsměvy rozdává na všechny strany.

Moc jí baví, když společně říkáme básničky a říkanky. Pamatuje si každý verš a rým ze všech knížek, co máme doma. A ráda si vymýšlí vlastní písničky. Spoustu času věnuje také různým skládačkám. Do svých her dokáže strhnout úplně každého. Anička je mojí životní inspirací a je mi vším.

Bohužel však pobírám jen mateřský příspěvek a přídavek. To vše činí 4 300 Kč, k tomu ještě výživné 1 800 Kč. Jenom školka ale stojí 1 500 Kč. Nyní jsem na vážkách, jestli mám Aničku do školky vůbec posílat, jestli si to můžeme dovolit. Obracím se na Vás proto s důvěrou o pomoc.

P. S. Jména v příběhu byla změněna. Děkujeme za pochopení!

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě