společně za
lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Na obědy a školné pro Aničku

Přispívali jste na

obědy a školné ve školce na leden až červen 2018

Zdeněk Marek
Patron příběhu

Zdeněk Marek

rodinný přítel

Komentář patrona

Jsem dobrým kamarádem paní Dvořákové. Aničku znám od narození. Nezájem matky Aničky a těžká finanční situace babičky mě natolik „dostala“, že jsem se rozhodl jim pomáhat. Jsem však ve starobním důchodu a finančně jim bohužel pomoci nemohu. Anička je velmi vnímavá holčička, mám ji moc rád! Obě by si zasloužily vše krásné, co život přináší. Anička miluje školku a bylo by mi líto, kdyby ji kvůli finanční situaci nemohla navštěvovat. Věřím v dobro lidí a jsem přesvědčen, že bude líp.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,775 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby si Anička mohla hrát ve školce s ostatními dětmi

Jsem babičkou tříleté Aničky, kterou mám v péči již od miminka. Žijeme spolu v malém bytě v obci Kunín, o který se dělíme s jedním spolubydlícím. Anička navštěvuje mateřskou školu a je v ní moc šťastná. Je to dobrosrdečná holčička a miluje děti. Úsměvy rozdává na všechny strany.

Moc jí baví, když společně říkáme básničky a říkanky. Pamatuje si každý verš a rým ze všech knížek, co máme doma. A ráda si vymýšlí vlastní písničky. Spoustu času věnuje také různým skládačkám. Do svých her dokáže strhnout úplně každého. Anička je mojí životní inspirací a je mi vším.

Bohužel však pobírám jen mateřský příspěvek a přídavek. To vše činí 4 300 Kč, k tomu ještě výživné 1 800 Kč. Jenom školka ale stojí 1 500 Kč. Nyní jsem na vážkách, jestli mám Aničku do školky vůbec posílat, jestli si to můžeme dovolit. Obracím se na Vás proto s důvěrou o pomoc.

P. S. Jména v příběhu byla změněna. Děkujeme za pochopení!

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě