Na sportovní kroužek pro Roberta

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek Sportovky v DDM Alfa Pardubice

Obrázek daru
Bc. Tereza Saifrtová
Patron příběhu

Bc. Tereza Saifrtová

sociální pracovnice, Oblastní charita Pardubice

Komentář patrona

S rodinou spolupracuji jako sociální pracovnice od března 2017 v rámci sociálně aktivizačních služeb oblastní charity Pardubice. Rodině se snažím pomoci v těžké životní situaci a snažíme se je podpořit v jednotlivých krocích směřujících k celkové spokojenosti rodiny.

Společně jsme vybrali
celou částku 900 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Na radost z pohybu a nové kamarády

Se svými dvěma dětmi, čtyřletým Robertem a měsíčním Kamilem, žijeme v Pardubicích v bytě 1+kk se základním vybavením, který mám pronajatý od příbuzných. Ze dne na den jsem zůstala s dětmi sama. Můj manžel je v současné době ve vazbě.

Jsem tak momentálně matka samoživitelka. Jelikož jsem ale na mateřské dovolené a nemohu vykonávat zaměstnání, ocitla jsem se ve finanční tísni a jsem plně závislá na pomoci od státu.

Má rodina žije až ve Varnsdorfu, tudíž mi nemohou tak často pomáhat. Hlavním problémem jsou pro nás finance. Jsem stále student a nemám tak nárok na mnoho sociálních dávek. Živitelem rodiny byl manžel. Za měsíc září jsem například dostala pouze 500 korun. Tudíž mi museli finančně vypomoci rodiče. Nemohu docházet ani na brigádu, abychom si finančně přilepšili. Nemám totiž nikoho, kdo by mi kluky pohlídal. Když si tak potřebuji zajít na úřady nebo musím s mladším synem k lékaři, složitě sháním hlídání.

S chlapci se snažíme trávit volný čas venku, Robert rád chodí na dětské hřiště, rád staví puzzle a sportuje. Je zvyklý, že si každý večer čteme. Je to velmi aktivní dítě. Bohužel mi ale nezbývají peníze na jakékoliv jeho další volnočasové aktivity.

Moc ráda bych ho přihlásila do kroužku pro děti od 4 do 6 let Sportovky, který se zaměřuje na nejrůznější pohybové aktivity. Kroužek by Robertovi velice pomohl i proto, že by se mohl více začlenit do kolektivu vrstevníků. Obracím se tedy na vás. Ráda bych vás touto cestou požádala o finanční dar na Sportovky pro Roberta.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě