Natálce na letní tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor

Obrázek daru
Mgr. Jitka  Ottová
Patron příběhu

Mgr. Jitka Ottová

učitelka

Komentář patrona

Natálka je veselá a aktivní dívka, na kterou se člověk může ve všem spolehnout. Měla jsem to štěstí, že jsem v letech 2014 až 2017 byla její třídní učitelkou. Její maminka je samoživitelka, a i když se svým dětem snaží zajistit různé volnočasové aktivity, ne vždy se jí to z finančních důvodů daří. A protože se momentálně v rodinném rozpočtu nenajdou peníze na letní tábor pro Natálku, rozhodla se požádat o finanční příspěvek vás. Pojďme jí společně pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,180 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh Natálky

Třináctiletá Natálka je upovídaná slečna, která miluje jízdu na kole a kolečkových bruslích. A protože ráda sportuje, potkáte ji jedině v teplácích a mikině. Na sukýnky ji zrovna moc neužije. Natálka je také hodně společenská a všude je jí plno. Paní učitelka říká, že jakmile není Natálka ve škole, hned je ve třídě až podezřelé ticho. S učením to má ale těžké. Má problémy s krátkodobou pamětí, takže si učivo musí pořád opakovat. Umí si však dávat věci do souvislostí, čímž to dost vyrovná.

Natálčiným největším přáním je teď zúčastnit se letního tábora. Nikdy na žádném nebyla a letos by chtěla alespoň malou část prázdnin strávit jinde než doma se svými dvěma mladšími sestřičkami. Problém je ale v tom, že jsem na výchovu děvčat sama a nemohu si takový výdaj dovolit. A Natálka to ví. Celé léto navíc pracuji, takže nebude ani v mých časových možnostech holčičkám vytvářet jakýkoli prázdninový program.

Natálka je z toho smutná, ale uvědomuje si, že dělám vše, co mohu, aby se ona i její sestřičky měly dobře. A tak už o táboru doma ani nemluví. Vím však, že čas strávený na táboře je tím nejcennějším, co jí momentálně mohu dát. Proto jsem se rozhodla zkusit své štěstí a požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě