Natálce na osobní asistenci

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

asistenční službu na 15 týdnů

Obrázek daru
Mgr. Jiří  Čermák
Patron příběhu

Mgr. Jiří Čermák

sociální pracovník

Komentář patrona

S matkou Natálie jsme v kontaktu již od června 2017 a od září 2017 jí poskytujeme odborné sociální poradenství. Předmětem poradenství a spolupráce je zvládání náročné péče o dceru. Natálie má diagnostikovaný dětský autismus spolu se střední mentální retardací. Natálka žije pouze s matkou v rodinném domě s komplikovanými vlastnickými vztahy souvisejícími s rozvodem rodičů. V tuto chvíli jim reálně hrozí ztráta bydlení.

Společně jsme vybrali
celou částku 29,900 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Jsem maminka 3 dětí, dvě starší už žijí samostatně, nejmladší Natálka trpí dětským autismem provázeným agresivitou, neorganickou poruchou rytmu spánku, poruchou řeči a obsedantní kompulzivní poruchou, navíc má 3 stupeň ZTP/P a střední mentální retardaci. Natálka vyžaduje 24hodinovou péči, na kterou jsem však sama.

Momentálně se po 25letém, docela obyčejném manželství, rozvádíme. Zůstala jsem s dcerou sama, bez pomoci širší rodiny, nedostává se nám finančních prostředků. Nejsem schopná zvládat náročnou péči o Natálku, rozvod a řešení našeho bydlení, nedostanu se k lékaři, na úřady. Můj osobní život úplně skončil.

Prosím Vás o příspěvek na asistenční služby tak, aby mě někdo mohl u Natálky zastoupit a já měla možnost řešit běžné denní úkoly, momentálně právě bydlení. Ráda bych Natálce dopřála alespoň trochu radosti a klidu i přes všechna její zdravotní omezení i další nepřízeň osudu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě