společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Natálce na osobní asistenci

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

asistenční službu na 15 týdnů

Obrázek daru
Mgr. Jiří  Čermák
Patron příběhu

Mgr. Jiří Čermák

sociální pracovník

Komentář patrona

S matkou Natálie jsme v kontaktu již od června 2017 a od září 2017 jí poskytujeme odborné sociální poradenství. Předmětem poradenství a spolupráce je zvládání náročné péče o dceru. Natálie má diagnostikovaný dětský autismus spolu se střední mentální retardací. Natálka žije pouze s matkou v rodinném domě s komplikovanými vlastnickými vztahy souvisejícími s rozvodem rodičů. V tuto chvíli jim reálně hrozí ztráta bydlení.

Společně jsme vybrali
celou částku 29,900 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Jsem maminka 3 dětí, dvě starší už žijí samostatně, nejmladší Natálka trpí dětským autismem provázeným agresivitou, neorganickou poruchou rytmu spánku, poruchou řeči a obsedantní kompulzivní poruchou, navíc má 3 stupeň ZTP/P a střední mentální retardaci. Natálka vyžaduje 24hodinovou péči, na kterou jsem však sama.

Momentálně se po 25letém, docela obyčejném manželství, rozvádíme. Zůstala jsem s dcerou sama, bez pomoci širší rodiny, nedostává se nám finančních prostředků. Nejsem schopná zvládat náročnou péči o Natálku, rozvod a řešení našeho bydlení, nedostanu se k lékaři, na úřady. Můj osobní život úplně skončil.

Prosím Vás o příspěvek na asistenční služby tak, aby mě někdo mohl u Natálky zastoupit a já měla možnost řešit běžné denní úkoly, momentálně právě bydlení. Ráda bych Natálce dopřála alespoň trochu radosti a klidu i přes všechna její zdravotní omezení i další nepřízeň osudu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě