Natálce na plenky a dětskou výživu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hygienické potřeby a dětskou výživu, dar zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
MUDr. Hana  Kmoníčková
Patron příběhu

MUDr. Hana Kmoníčková

dětská lékařka

Komentář patrona

Jsem ošetřující dětskou lékařkou Natálky. Dívenka je drobná, má opožděný vývoj řeči, problémy se stravováním, má citlivou pokožku. Narodila se s mikrocefalií a srdeční vadou. Matka se jí velice odpovědně věnuje, ale nemá takové finanční možnosti dívence vše zajistit.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,361 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Natálky, která se narodila se srdeční vadou

Natálka je droboulinká čtyřletá holčička, která se narodila s mikrocefalií, což je vývojová porucha projevující se předčasným ukončením růstu mozku. Také trpí srdeční vadou, opožděným vývojem a obtížně přibírá na váze, protože konzumace jídla nepatří k jejím oblíbeným činnostem. Nakrmit ji představuje pro její maminku každodenní boj.

Maminka je samoživitelka, kromě Natálky se ještě stará o svou vážně nemocnou matku. Situace není lehká, ale neztrácí naději. Chvíli to vypadalo, že kvůli svému opožděnému vývoji nebude Natálka ani chodit, ale teď se na nožičky postaví bez potíží a moc ráda si hraje na honěnou.

Maminka ale nemá dost prostředků na to, aby pořídila Natálce všechno potřebné, například pleny nebo příkrmy. Patron dětí už ale Natálce a její mamince pomohl několikrát, žádají proto o pomoc znovu a doufají v jakýkoliv příspěvek na Natálčiny plenky a dětskou výživu. Pomoci jim můžeme ještě dnes.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě