Natálce na plenky a dětskou výživu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky, hygienické potřeby a dětskou výživu; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Barbora Hrazdirová
Patron příběhu

Barbora Hrazdirová

pracovnice OSPOD

Komentář patrona

Rodiče skoro roční holčičky Natálky to teď nemají snadné. Maminka vyrůstala ve složitých podmínkách, pak žila v dětském domově. Později, když poznala svého manžela a narodil se jim syn, neměli zázemí ani peníze na jídlo a museli dát svého synka do ústavního zařízení. Časem se jim podařilo získat ubytování v azylovém domě pro rodiny s dětmi a narodila se jim Natálka. Svého synka si berou pravidelně na návštěvy, od 8. 3. ho ale mají u sebe. Požádali totiž, aby s nimi v situaci vyhlášeného nouzového stavu mohl zůstat co nejdéle, a jejich žádosti bylo vyhověno. Zároveň se snaží získat jej zpět natrvalo. Tatínek je zaměstnaný, má však dluhy z minulosti, které řeší insolvencí. V lednu letošního roku měl úraz ruky, takže byl a stále je v pracovní neschopnosti. Jeho lékař ale přestal ordinovat, a tak má nyní potíže s vyplacením nemocenské. Maminka pobírá rodičovský příspěvek a má zažádáno o dávky hmotné nouze, než však budou vyřízeny, hrozí, že rodina současnou situaci finančně neustojí. To by znamenalo návrat jejich syna do ústavní péče a riziko, že neuživí ani Natálku. V poslední době se rodiče opravdu hodně snaží zlepšit svoji situaci a já jsem přesvědčená o tom, že si zaslouží pomoc. Proto jsem se rozhodla stát patronkou jejich příběhu a požádat prostřednictvím Patrona dětí o příspěvek na plenky, hygienické potřeby a dětskou výživu pro jejich malou Natálku.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,196 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh čtyřčlenné rodiny, která se nachází ve finanční tísni

Natálka je jedenáctiměsíční holčička, která vyrůstá se starším bráškou a rodiči v azylovém domě pro rodiny s dětmi. Rodiče mají za sebou těžké časy, snaží se ale, aby se jejich děti měly co nejlépe. Mají to však hodně těžké.

Jediný příjem rodiny totiž tvoří rodičovský příspěvek maminky. Tatínek je kvůli úrazu ruky z ledna letošního roku v pracovní neschopnosti, jeho lékař ale přestal ordinovat, a tak mu bohužel zatím nebyla vyplacena nemocenská. A to je pro rodinu se dvěma dětmi velký problém.

Pojďme jim proto pomoci a přispějme jim na plenky, hygienické potřeby a dětskou výživu pro jejich malou Natálku.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě