Nelince na plnohodnotný spánek

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětská postel s matrací; zajišťuje MAXMAX.cz

Obrázek daru
Milan  Mašek
Patron příběhu

Milan Mašek

rodinný známý

Komentář patrona

Nelinku znám již řadu let. Je jako každé malé dítě, hravé, usměvavé, plné snů a ideálů. Má ale ráda samotu a vadí jí přílišný hluk. Ráda zpívá, a to nejčastěji písničky z její oblíbené pohádky Ledové království. Pohádku natolik miluje, že by si přála mít postýlku právě s motivem ledového království. Nelinka je mentálně opožděná asi o 3 roky a byl ji schválen 1. stupeň mentálního postižení v kombinaci s vadou řeči. Nová postel by ji nejen pomohla v jejím pohledu na svět, ale i k radostnějšímu prožití života a zlepšení zdravotního stavu. Proto doporučuji Nele pomoci prostřednictvím sbírky Patrona dětí. Za jakoukoliv pomoc předem moc děkuji.

Celou částku se bohužel nepodařilo vybrat. Dary se ale nikde neztratily, podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Nelinky

Moje dcera Nelinka je velmi tiché a klidné dítě. Má ráda samotu, ale ještě raději má ráda pohádku Ledové království, na kterou když kouká, září radostí. Je to hodná holčička, která je bohužel mentálně lehce opožděná. O to víc mě mrzí, že jí s manželem nemůžeme dopřát řádné zázemí. Po finanční stránce na tom nejsme dobře a kromě Nelinky vychováváme další dvě děti. Ty společně spí na starém gauči, protože nemáme dostatek finančních prostředků na koupi postelí. Proto se s prosbou o pomoc obracíme na vás. Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě