Nikolce na plenky a dětskou výživu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky a dětskou výživu; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Ivana  Čechová
Patron příběhu

Ivana Čechová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Nikolkou a její maminkou spolupracuji jako sociální pracovnice od jejich nástupu do azylového domu. Maminka kromě Nikolky vychovává ještě dvouletou Adélku a desetiletou Natálku. Maminka je již dlouhodobě ve složité finanční situaci, kterou se snažíme společně řešit tak, aby byly zabezpečeny základní potřeby celé rodiny. Bohužel, poslední dobou nemá maminka dostatek finančních prostředků téměř na nic. Po zaplacení pobytu v azylovém domě a splátky dluhu jí zbývá týdně 600 korun na stravu a hygienické potřeby. Nikolka navíc stále potřebuje dětskou výživu a plenky, jejichž nákup významně zatěžuje rodinný rozpočet. Přestože maminka každý týden s našimi pracovníky pečlivě plánuje veškeré výdaje, je pro ni stávající finanční situace těžko zvladatelná. I s tím málem, co má, se ale snaží, aby děti nestrádaly, a o jejich současný domov se moc hezky stará. Pojďme této rodině společně pomoci prostřednictvím Patrona dětí. Zaslouží si to.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,955 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka napsala příběh své rodiny

Nikolka je roční holčička, která bydlí se mnou a svými dvěma sestřičkami v azylovém domě. Azylový dům se stal naším útočištěm v době, kdy Nikolčin tatínek nastoupil do výkonu trestu, a já nedokázala platit nájem v rodinném domku. Jediný můj příjem totiž tvoří invalidní důchod a sociální dávky. Z toho uhradím splátku dluhu a bydlení, na jídlo a hygienické potřeby na celý měsíc mi potom zůstane cca 2 000 korun.

Moc bych si přála, abychom se s dcerkami měly lépe, protože jsem na ně ale sama, není to vůbec snadné. Hodně mi pomáhá naše sociální pracovnice, bez ní by všechno bylo o dost těžší. A byla to právě ona, kdo mi doporučil obrátit se s žádostí o pomoc na Patrona dětí.

Nikolka je ještě ve věku, kdy potřebuje plenky a dětskou výživu. Proto bych vás chtěla poprosit právě o příspěvek na zásobu plenek a dětské výživy. Díky vaší pomoci ušetřím nějaké peníze, které budu moci použít na nákup potravin, hygienických prostředků a nutného oblečení pro své děti. Za každý váš příspěvek budu nesmírně vděčná.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě