Noelkovi na ergoterapii a fyzioterapii

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

ergoterapii a fyzioterapii na půl roku; dar zajišťuje Ergoterapie Plzeň

Obrázek daru
Bc. Lucie  Královenská
Patron příběhu

Bc. Lucie Královenská

ergoterapeutka

Komentář patrona

Noelek je chlapeček, který při porodu utrpěl poranění nervů v rameni. Jeho rodiče jsou velice obětaví a chtějí mu dopřát rehabilitaci, jež mu pomáhá. Kromě fyzioterapie je pro Noelka důležitá také ergoterapie, kde trénuje zapojení horní končetiny do každodenních činností. Bohužel, rodiče nyní nejsou schopni ergoterapie ani fyzioterapie, které jsou pro obnovu funkce ruky nesmírně důležité, platit, proto prosí o příspěvek vás.

Společně jsme vybrali
celou částku 28,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Noelka, který při porodu utrpěl poranění ramenních nervů

Tříletý Noelek má moc rád pohádky a lego. S chutí se ale s maminkou a dvěma sourozenci vydá i na procházku, při čemž prakticky neustále povídá. Navíc se moc nestydí a užívá si, když se pozornost všech soustředí jen na něj.

Noelka však trápí jeho ruka. Při porodu u něj totiž došlo k mnohačetným poraněním nervů v úrovni ramene. K tomu se ještě potýká se specifickou vývojovou poruchou motorických funkcí. Od narození s ním maminka navštěvuje rozličné rehabilitace a v listopadu 2019 si ho do péče převzalo ergoterapeutické pracoviště a fyzioterapie v Plzni. Noelek tam absolvuje jednou týdně ergoterapii a fyzioterapii, bez čehož se dnes už neobejde.

Noelkova rodina se momentálně nachází v tíživé finanční situaci a financování těchto terapií si už nemohou dále dovolit. Pokud ale Noelek nebude svoji ručku procvičovat, hrozí, že mu přestane růst a ochrne. Aby se tento katastrofický scénář nepotvrdil, rozhodla se jeho maminka požádat o příspěvek Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě