společně za lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+

Noemi na rehabilitační program KLIM-THERAPY

Přispívali jste na

rehabilitační program KLIM-THERAPY v Sanatoriích Klimkovice

Zdeňka  Brauerová
Patron příběhu

Zdeňka Brauerová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

S Noemi a její maminkou jsme se seznámily před osmi lety, když jsem byla se synem v lázních. Zjistily jsme, že jsme ze stejného města, a tak se z nás staly nejlepší kamarádky. Jezdíme společně na výlety, do lázní i na dovolené. Holky jsou pro mě skoro jako rodina. Noemi má DMO - spastickou triparézu a 4. stupeň postižení. Pohybuje se zásadně na vozíčku. Za nedlouho ji čeká těžká operace nohy, po které bude muset intenzivně rehabilitovat. Tím nejlepším pooperačním rehabilitačním programem je pro ni program KLIM-THERAPY, který probíhá v Klimkovicích. Stojí ale více než 60 000 korun, které maminka bohužel nemá.

Celou částku se bohužel nepodařilo vybrat. Dary se ale nikde neztratily, podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Noemi, kterou čeká náročná operace

Noemi (12 let) se narodila s diagnózou dětské mozkové obrny se spastickou triparézou. Dnes už je z ní velká a šikovná slečna, když ale poprvé vykoukla na svět, vážila pouze půl kilogramu. Noemi je však velká bojovnice, která se s nepřízní osudu pere jako lvice. Je to moje zlatíčko.

Noemi má před sebou těžkou operaci nohy, kterou podstoupí na jaře. Lékaři jí budou zpevňovat kyčel, rovnat a přetáčet koleno. Po operaci ji pak čeká rok plný intenzivního rehabilitování, které bude důležitější než kdykoli předtím. Nejprve nastoupí do státních lázní, kde se bude s fyzioterapeuty snažit pořádně své tělo rozhýbat. Na léto má zajištěnou rehabilitační péči doma a čeká ji pravidelné absolvování hipoterapií. Na podzim by měla, v ideálním případě, odjet do Klimkovic na intenzivní program pohybové terapie KLIM-THERAPY, kde se většina cvičení zaměření na uzdravení její nohy. S tímto programem už máme výborné zkušenosti a jsem si jistá, že tam Noemi dostanou na nohy.

Financování tohoto rehabilitačního programu je však pro mě finančně dost náročné. Proto bych vás chtěla touto cestou poprosit o pomoc s jeho úhradou.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Zdravotní pomoc
Neurorehabilitace pro smíška Kevinka
Zbývá 2 měsíce
Cílová částka 24,900 Kč
Podpořit příběh
Zdravotní pomoc
Aby mohla Noemi po operaci nohy rehabilitovat
Zbývá 4 měsíce
Cílová částka 60,875 Kč
Podpořit příběh
Zdravotní pomoc
Rehabilitace pro nadšeného rybáře Tondu
Zbývá měsíc
Cílová částka 8,000 Kč
Podpořit příběh