Novápostel pro Adámka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

pohodlnou postel

Dárek zajišťuje bezvapostele.cz

Obrázek daru
Mgr. Marta  Doležalová
Patron příběhu

Mgr. Marta Doležalová

sociální pracovnice, Centrum pro náhradní rodinnou péči, o.p.s.

Komentář patrona

Adámek se stal mým klientem díky spolupráci OSPODu a naší organizace – Centra pro náhradní rodinnou péči. Jsem jeho sociální pracovnicí a snažím se mu pomoci s jeho doposud nepříliš dobrou životní zkušeností. V současné době potřebuje novou postel, protože rozkládací gauč, na kterém teď spí, již dosluhuje. Jeho babička spí odděleně, také na gauči. Adámek by potřeboval lůžko, které by bylo pohodlnější a zároveň uspořilo prostor, kterého v malém bytě není nazbyt.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,740 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Pomoc Adámkovi a jeho babičce v obtížné finanční situaci

Jsem hrdou babičkou sedmiletého Adámka. Společně žijeme v bytě 1+1 v Lovosicích. Když měl Adámek jeden rok, byl mi svěřen do péče, protože se o něj jeho rodiče nestarali. Bohužel jsem už ve věku, kdy nemohu aktivně pracovat. Proto jsme odkázáni pouze na můj starobní důchod.

Adámek začal vloni chodit do školy, což pro nás znamená velký zásah do rodinného rozpočtu. Po zaplacení školní výbavy, obědů a kroužků už nám nezbývají téměř žádné peníze.

Adámek by teď potřeboval novou postel, finanční prostředky na ni ale nemáme. Nyní spí na rozkládacím gauči, který má nejlepší léta dávnou za sebou. Nejenže zabírá spoustu místa, kterého v našem bytě není mnoho, ale především je velmi nepohodlný a Adámka z něj bolí záda. Ráda bych mu zútulnila pokojíček, ale hlavně bych si přála, aby se Adámkovi konečně dobře spalo a měl postel, která bude pro jeho záda vhodnější.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě