Nový začátek pro mladou maminku a její dítě

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kočárek, postýlku, vaničku a hygienické pomůcky; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Hana  Veverka Kociánová
Patron příběhu

Mgr. Hana Veverka Kociánová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S mladou maminkou se znám z Domu na půl cesty, kde pracuji jako sociální pracovnice a kde maminka bydlí se svým přítelem. Maminka prochází rizikovým těhotenstvím a děsí ji, že pro svoji holčičku nemá žádnou výbavu. Tatínek dítěte není výdělečně činný, ale práci si aktivně hledá. O svoji rodinu se chce starat. Zatím jsou závislí pouze na dávkách hmotné nouze, ze kterých nemají šanci vše potřebné pro miminko nakoupit. Věřím však, že společně jim můžeme v této těžké situaci pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 8,862 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka, která očekává narození dítěte, vypráví svůj příběh

Je mi osmnáct let a zanedlouho se mi narodí holčička. S přítelem jsme takhle brzy miminko neplánovali, po prvotním šoku se však dostavila radost a teď se na naši dcerku moc těšíme. Bohužel vůbec nevím, kde budeme s naší holčičkou bydlet. Momentálně totiž žijeme v Domě na půl cesty, ale až se malá narodí, nemáme kam jít. Přítel se snaží najít si práci, zatím se mu to však nedaří.

Teď si nemůžeme dovolit pořídit ani výbavu pro miminko, ani postýlku a kočárek. Pro malou nemáme vůbec nic. Moje mamka nám pomoci nemůže a nikoho jiného nemáme. Jsme závislí na dávkách hmotné nouze, které na pořízení všeho potřebného nestačí. Proto vás moc prosím o pomoc. Mojí noční můrou je představa, že by mi maličkou vzali. To nesmím dopustit.

Věřím, že se na nás časem usměje štěstí. Jakmile si přítel najde práci, hned nám bude o něco veseleji a budeme si moci najít pořádné bydlení. Teď ale potřebujeme pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě