Obědy pro Adámka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školce

Obrázek daru
Bc. Marcela  Petrášová, DiS.
Patron příběhu

Bc. Marcela Petrášová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

Maminka je samoživitelka bez práce a potýká se s finančními problémy. Splácí dluhy a půjčky z minulé doby. Práci si hledá, ale problém je v pracovní době. Nemá nikoho, kdo by vyzvedával Adámka ze školky a pohlídal ho. Ve městě jsou na její možnosti vysoké nájmy, a tak byla nucena přestěhovat se do azylového domu. Po dohodě rodičů bydlí dcera Eva od začátku prázdnin u otce, protože dochází v místě jeho bydliště na SŠ.

Adámek v září letošního roku nastoupil do MŠ, kde se mu líbí. Adámek rád sportuje, ve školce je společenský. Moc mu ve školce chutná a často si prý přidává. Každý měsíc ale hrozí, že nezbyde na zaplacení obědů. Ve své situaci se Adámkova maminka obrátila s prosbou o pomoc na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,640 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby se sporťák Adam před tréninkem pořádně najedl

Se synem Adámkem žijeme momentálně v azylovém domě, moje dcera od počátku prázdnin bydlí u otce, a starší syn už bydlí sám. Snažím se najít práci pouze na ranní směny, protože se odpoledne potřebuji věnovat Adamovi, aby nebyl sám. Nikoho, kdo by ho mohl po školce hlídat, nebo ho odvést na kroužek nemám. Adámek navštěvuje od září MŠ a moc se mu tam líbí. Nejvíc si pochvaluje, že tam dobře vaří.

Snažím se našetřit na kauci na byt a odstěhovat se z azylového domu. Výdajů je však na můj současný rozpočet mnoho. I přes to se snažím, aby Adam mohl sportovat. Hraje fotbal a hokej. Protože má hodně pohybu, musí dobře jíst.

Pokud by Adámkovy obědy ubyly z mých výdajů, rychleji bych našetřila na kauci na byt a mohli bychom se odstěhovat. Adámek by byl moc šťastný. Rozhodla jsem se poprosit o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě