Obědy pro Jendu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školce

Obrázek daru
Bc. Šárka  Zelenková, DiS.
Patron příběhu

Bc. Šárka Zelenková, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

Maminku samoživitelku se čtyřmi dětmi znám ze své praxe v sociálních službách. Maminka se na nás často obrací při řešení finančních problémů. Rodina bydlí v podnájmu a po zaplacení nezbytných nákladů jim zbývá životní minimum. Děti navštěvují mateřskou školku, což představuje pro rozpočet další nemalý výdaj. Momentálně mamince nezbývají finance na úhradu obědů pro syna Jendu. Rodina zoufale potřebuje finanční pomoc.

Jenda je opožděný v řeči, ve školce s ním pracuje asistentka. Je proto moc moc důležité, aby mohl dále docházet do školky. Jendova maminka to bez pomoci těžko zvládne, proto prosí o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,489 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby Jenda mohl zůstat ve školce, kde se toho spoutu naučí

Jendovi jsou čtyři roky. Žije jen s maminkou a dalšími třemi sourozenci. Maminka je na mateřské dovolené a je na všechno sama.

Jeník se potýká s problémy v mluvení, a někdy je strašně navztekaný, že mu nikdo nerozumí. Má silné brýle a často bývá nemocný. Ve školce mu naštěstí s jeho potížemi pomáhá asistent, a tak Jeník pomalu dělá pokroky a začíná se mu mezi dětmi líbit. Maminka má radost, když se Jenda naučí něco nového a paní učitelky ho pochválí. Jenže maminka má teď málo peněz a nemůže Jeníkovi zaplatit obědy ve školce.

Pomůžeme společně s Patronem dětí zaplatit Jendovi obědy, aby mohl zůstat v dětském kolektivu?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě