Obědy pro Kubu, který chce mít doma zvířecí útulek

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školní jídelně po celý školní rok

Obrázek daru
Markéta Vlková
Patron příběhu

Markéta Vlková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Kubu jsem poznala jako ročního chlapečka v době, kdy se s maminkou přestěhoval do komunitního centra. V centru tehdy pracovala moje maminka, a právě díky ní jsem se s nimi seznámila. Kubík je hodný a upovídaný kluk, která nemá problém s kýmkoli dlouze diskutovat. V životě to ale s maminkou nemají snadné. Kubova maminka dělá, co může, chodí do práce, k tomu si ještě přivydělává a snaží se všechno zvládnout. Nyní jí ale schází peníze na školní obědy. Kuba je v 8. třídě, nově ho čeká dlouhé odpolední vyučování, takže je pro něj vydatné polední jídlo moc důležité. Proto jsem se společně s jeho maminkou rozhodla vás požádat o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh svého Kubíka

Čtrnáctiletý Kuba je komunikativní a společenský kluk, který nezkazí žádnou legraci. Rád sportuje, baví ho kickbox, parkour i florbal. Často reprezentuje svoji školu ve florbalu a v soutěžích první pomoci, má za sebou ale i hasičkou soutěž a pořádnou partii šachů. Kuba má silné sociální cítění, takže být po jeho, máme u nás v obýváku všechna opuštěná zvířata světa. A když zrovna nesportuje ani se nesnaží zachránit svět, nepohrdne sledováním Star Wars nebo filmů od Marvela.

Když se Kuba narodil, bydlela jsem v azylovém domě. Po necelém roce jsme se spolu přestěhovali do komunitního centra a později nám byl přidělen městský byt, kde žijeme dodnes. Snažím se, aby měl vše potřebné, není to ale snadné. Žijeme od výplaty k výplatě a dovolit si můžeme jen to nejzákladnější.

Začátek školního roku je pro mě vždycky kritický. Seznam potřebných školních pomůcek je dlouhý, navíc je potřeba uhradit školní obědy. Na pomůcky jsem peníze našetřit dokázala, na úhradu obědů, které na celý školní rok stojí 5 000 korun, už mi ale peníze nezbývají. A proto vás moc prosím o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě