Obědy a školkovné pro Davídka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školkovné a stravné v mateřské škole na 6 měsíců

Obrázek daru
Marcela  Beštáková
Patron příběhu

Marcela Beštáková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Davídek je moc hodný kluk, který má velmi nemocnou maminku. Ta se snaží, aby mu a jeho staršímu bráškovi nic nechybělo, bohužel se to ale vždy nedaří. Nemůže pracovat, na péči o kluky je sama a do toho se pere se zákeřnou rakovinou. Finančně na tom také nejsou dobře. Protože bych jí ráda pomohla a ulevila jí od nějakých těch starostí, rozhodla jsem se stát patronkou příběhu její rodiny a požádat vás o příspěvek na obědy a školkovné pro Davídka. Předem vám moc děkuji.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Nemocná maminka vypráví příběh svých dětí

Jsem maminkou dvou úžasných kluků, šestiletého Danielka a tříletého Davídka, kteří mi dělají jen radost. Chodí spolu do školky, mají se rádi, společně si hezky hrají. Umí se ale také dohadovat a přetahovat o hračky, to už ale ke klukům tak nějak patří. Oba dva jsou úžasní a jsou mi velkou oporou.

S radostí také sleduji, jak se mladší Davídek snaží ve všem vyrovnat svému bráškovi. Je moc šikovný na atletiku a lezení a rád a všude povídá. Má dny, kdy ani na chvilku nezavře pusu.

A proč vám o svých dětech vlastně vyprávím? Už dva roky bojuji s rakovinou prsu a každý týden jezdím na chemoterapii. Jsem v invalidním důchodu a kvůli nemoci bohužel nemohu pracovat. A protože se o své synky starám sama, není to pro mě finančně snadné. Proto jsem sebrala odvahu a prosím vás o pomoc s úhradou školkovného a obědů ve školce pro svého Davídka.

Věřím, že za nějaký čas bude zase dobře, teď ale potřebuji pomoc. Budu vám vděčná za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě