Obědy v MŠ pro Honzíka, co má rád auta a mašinky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy v mateřské škole na celý školní rok

Obrázek daru
Andrea  Sedláčková
Patron příběhu

Andrea Sedláčková

rodinná přítekyně

Komentář patrona

S maminkou malého Jendy a jeho 3 sourozenců se znám od loňského jara díky projektu “Fandi mámám”, kde maminka žádala o pomoc pro své děti. V té době totiž byla ve velké finanční tísni. A protože jsem si tuto rodinu moc oblíbila, rozhodla jsem se, že je budu podporovat i nadále. Honzík trpí tupozrakostí a jeho vývoj probíhal „jeho tempem“. Dnes už ale mnohé dohnal, v čemž mu hodně prospěla školka. V loňském roce mu ve školce pomáhal asistent a Honzík díky němu urazil velký kus cesty. Pobyt mezi dětmi mu celkově dělá moc dobře. Aby ale mohl ve školce zůstat, potřebuje maminka pomoc s placením školkových obědů. Věřím, že ji v tom nenecháme!

Společně jsme vybrali
celou částku 7,400 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví o svém Honzíkovi, co má rád autíčka, mašinky a svou školku

Jsem maminkou od 4 dětí. Jejich otec nás opustil před dvěma lety a objevuje se jen málokdy, cca jednou za půl roku. Posílá sice stanovené výživné, s dalšími nezbytnými výdaji (např. brýle, cesty k lékařům, léky apod.) mi už ale nepomáhá. Někdy jsem opravdu zoufalá a říkám si, jak to všechno zvládnu.

Honzík trpí tupozrakostí jako jeho sestřička Emička. Byl také hodně opožděný ve vývoji, krůček po krůčku ale vše dohání. Před rokem nastoupil do školky a s pomocí asistenta udělal velké pokroky - začal například krotit své chování a rozmluvil se, z čehož mám obrovskou radost. Honzíkovi kolektiv prostě moc svědčí. Učí se v něm rozpoznávat, že se vše netočí jen kolem něj a že se musí snažit a zapojovat se.

Aby ale mohl do školky docházet i nadále, musím mu zaplatit obědy. Protože na to však nemám peníze, prosím vás o finanční příspěvek. Bez vaší pomoci to nedokážu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě