Obědy ve školce pro Bena

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy v mateřské škole do konce srpna

Obrázek daru
Michaela  Vlásková
Patron příběhu

Michaela Vlásková

pracovník v sociálních službách

Komentář patrona

Ben je moc chytrý kluk, který už v předškolním věku rád čte, a to i ve školce dětem před spaním. Poznala jsem ho v době, kdy žil se svojí maminkou samoživitelkou v azylovém domě. Dnes spolu v bydlí v sociálním bytě, a i když se maminka snaží a chodí na brigády, nachází se ve finanční tísni. Aktivně si hledá práci, zatím se jí však nedaří žádnou najít. Momentálně si bohužel nemůže dovolit uhradit Benovi obědy ve školce. Pokud by je totiž zaplatila, nezbyly by jí finance na léky na Benovo astma a atopický ekzém. Proto se s mojí podporou obrátila s žádostí o pomoc na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,589 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh svého synka

Šestiletý Ben je hrdý předškolák, který se těší, až v září nastoupí do 1. třídy. Už ve třech letech se naučil číst a od té doby má pořád v rukou nějakou knihu. Začíná také počítat, takže neustále řeší různé příklady. Školy se už prostě nemůže dočkat.

A proč vám o svém synovi vyprávím? Momentálně se bohužel nacházím v situaci, kdy potřebuji pomoc s úhradou obědů ve školce. O Bena se starám sama, jeho otec v našich životech nefiguruje. Pravidelně chodím na brigády, takže nějaký příjem máme, když ale poplatím všechny nutné měsíční výdaje, na obědy ve školce už mi nezbývá. Ben má navíc astma, různé alergie a atopický ekzém, takže mě hodně peněz stojí i léky. A protože už nevidím jiný způsob, jak potřebné finance na obědy sehnat, prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě