Obědy ve školce pro culíkatou Elišku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy v MŠ na celý školní rok

Obrázek daru
Andrea  Sedláčková
Patron příběhu

Andrea Sedláčková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

S maminkou Elišky a jejích 3 sourozenců se znám od loňského jara díky projektu “Fandi mámám”, kde maminka žádala o pomoc pro své děti. Eli je prima holčička, veselý benjamínek rodiny. Miluje procházky, přírodu a dětská hřiště. Letos v září nastupuje do školky, kam se moc těší. Maminka však v rodinném rozpočtu nemá peníze na úhradu jejích obědů, proto se obrací na Patrona dětí s prosbou o pomoc. Věřím, že ji v tom nenecháme!

Společně jsme vybrali
celou částku 7,300 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své Elišky

Jsem maminkou 4 dětí – tří holčiček a jednoho kluka. Už dva roky se o ně starám sama, protože od nás jejich tatínek odešel. Moc kontaktu s dětmi nemá, nejmladší Eliška ho ani nezná, protože z jejího života zmizel, když jí bylo 13 měsíců. Za tu dobu jsem se naučila hodně věcí zvládnout sama, neustále však bojuji s nedostatkem peněz.

Dvouletá Eliška je hodná a šikovná, užívá si pohyb venku, ráda maluje a hraje cokoliv s míčem. Letos ji čeká nástup do školky a moc se tam těší. Školka jí otevře nové obzory, zvykne si na nový řád a naučí se spolupracovat s ostatními dětmi. A já budu moci nastoupit do práce a přilepšit našemu rodinnému rozpočtu. Aby k tomu ale mohlo dojít, musím Elišce uhradit obědy. Bez nich být ve školce nemůže. A protože si takový výdaj nemůžu dovolit, prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě