Obědy ve školce pro Dominku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy v mateřské škole

Obrázek daru
Helena  Hosinská
Patron příběhu

Helena Hosinská

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Malá Dominka je dcerou mojí dlouholeté kamarádky. Znám ji opravdu dobře. Dominky rodina se ocitla v tíživé finanční situaci, protože maminka už více než 3 roky vychovává dvě děti sama. Otec Dominky ji nechal zadluženou a odešel. Maminka si tak nemůže dovolit uhradit ani obědy ve školce, proto Dominka do školky nechodí. Školku ale má moc ráda, a abych jí dala naději, že se tam ještě někdy vrátí, rozhodla jsem se stát patronkou jejího příběhu.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svojí Dominky

Dominka je pětiletá holčička, která bydlí s maminkou a sestřičkou Vanesskou. Dominka chodí od tří let do školky, kde je moc ráda. Má tam spoustu kamarádů a hromadu parádních hraček. Podmínkou její docházky jsou ale zaplacené obědy, na které maminka nemá peníze. Dominka tak teď do školky nechodí, což mamince komplikuje situaci při hledání práce. Rozhodla se proto požádat o pomoc Patrona dětí.

Když byly Domince 2 roky, tatínek rodinu opustil a zanechal jí velké dluhy. V současné době žádné peníze nepřispívá, o Dominku se nezajímá. Maminka se o své dcerky vzorně stará, bohužel se ale ocitla v situaci, kdy už moc neví, kudy kam. Věří však, že se jí díky dárcům podaří odrazit se ode dna a začít nový život.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě