Obědy ve školce pro Emičku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školce na školní rok

Obrázek daru
Andrea  Sedláčková
Patron příběhu

Andrea Sedláčková

rodinná známá

Komentář patrona

S maminkou Emičky a dalších 3 dětí se znám od loňského jara díky projektu “Fandi mámám”, kde maminka žádala o pomoc pro své děti, když na tom byla finančně špatně. Rozhodla jsem se pomáhat jí i nadále. Malá Emička má komplikace se zrakem a také s vyrovnáváním se se změnami kolem sebe a pobyt v dětském kolektivu je pro ni důležitý. Aby v něm mohla i nadále zůstat, potřebuje její maminka pomoci s placením školkových obědů. Věřím, že jí společně s Patronem dětí pomůžeme!

Společně jsme vybrali
celou částku 8,300 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Emička se bude letos připravovat ve školce na první třídu. Potřebuje naši malou pomoc.

Jsem maminkou od 4 dětí. Otec dětí nás opustil před dvěma lety a o děti moc zájem nejeví. Objevuje se málokdy, cca jednou za půl roku. Posílá jen stanovené výživné, s žádnými dalšími nezbytnými výdaji mi nepomáhá (např. brýle, cesty k lékařům a léky apod.) Pro mě jsou to velké výdaje a často bývám zoufalá, jak to zvládnu.

Emička je uzavřená holčička co žije ve svém světě. Má těžkou tupozrakost, což jí dost omezuje v běžných věcech, ale tak nějak to zvládáme. Emička má i psychické problémy, je hodně nervózní a při jakékoliv změně se u ní objevuje mírný syndrom autistického spektra. Emička moc ráda maluje a teď si zamilovala jízdu na kole. Ema navštěvuje speciální pedagogické centrum a psychiatra. Letos v září bude Emička přecházet ze třídy se speciálním pedagogem do jiné třídy. Bude to pro ni velká změna, ale nová školka by jí měla pomoci s přípravou do školy, která ji čeká příští rok. Aby Emča mohla ve školce zůstat, musí mít zaplacené obědy, s čímž mám momentálně velkou potíž, a proto jsem se odhodlala požádat o pomoc Patrona dětí. Vaše případná pomoc pro nás mnoho znamená, děkujeme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě