společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Obědy ve školce pro Emičku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školce na školní rok

Obrázek daru
Andrea  Sedláčková
Patron příběhu

Andrea Sedláčková

rodinná známá

Komentář patrona

S maminkou Emičky a dalších 3 dětí se znám od loňského jara díky projektu “Fandi mámám”, kde maminka žádala o pomoc pro své děti, když na tom byla finančně špatně. Rozhodla jsem se pomáhat jí i nadále. Malá Emička má komplikace se zrakem a také s vyrovnáváním se se změnami kolem sebe a pobyt v dětském kolektivu je pro ni důležitý. Aby v něm mohla i nadále zůstat, potřebuje její maminka pomoci s placením školkových obědů. Věřím, že jí společně s Patronem dětí pomůžeme!

Společně jsme vybrali
celou částku 8,300 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Emička se bude letos připravovat ve školce na první třídu. Potřebuje naši malou pomoc.

Jsem maminkou od 4 dětí. Otec dětí nás opustil před dvěma lety a o děti moc zájem nejeví. Objevuje se málokdy, cca jednou za půl roku. Posílá jen stanovené výživné, s žádnými dalšími nezbytnými výdaji mi nepomáhá (např. brýle, cesty k lékařům a léky apod.) Pro mě jsou to velké výdaje a často bývám zoufalá, jak to zvládnu.

Emička je uzavřená holčička co žije ve svém světě. Má těžkou tupozrakost, což jí dost omezuje v běžných věcech, ale tak nějak to zvládáme. Emička má i psychické problémy, je hodně nervózní a při jakékoliv změně se u ní objevuje mírný syndrom autistického spektra. Emička moc ráda maluje a teď si zamilovala jízdu na kole. Ema navštěvuje speciální pedagogické centrum a psychiatra. Letos v září bude Emička přecházet ze třídy se speciálním pedagogem do jiné třídy. Bude to pro ni velká změna, ale nová školka by jí měla pomoci s přípravou do školy, která ji čeká příští rok. Aby Emča mohla ve školce zůstat, musí mít zaplacené obědy, s čímž mám momentálně velkou potíž, a proto jsem se odhodlala požádat o pomoc Patrona dětí. Vaše případná pomoc pro nás mnoho znamená, děkujeme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě