Obědy ve školce pro houbaře Lukáška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné a akce (divadla, výlety apod.) v mateřské škole

Obrázek daru
Jiřina  Šálková
Patron příběhu

Jiřina Šálková

terénní pracovnice a školitelka ve spolku Daveláček

Komentář patrona

Lukáškova maminka se poté, co zemřel její přítel, stala klientkou našeho spolku Daveláček. Dodávám jí hlavně psychickou podporu a koordinuji, co kde shánět a platit. Teď je v rodině velmi smutná a tíživá situace, kterou samozřejmě vnímají i děti. I když je teď maminka hodně nešťastná, o děti se výborně stará – mají navařeno i uklizeno – jen je nyní sama v pozici, kdy potřebuje oporu a pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Lukáška, jehož rodina se pere s nepřízní osudu

Můj malý Lukášek má 3 a půl roku. Je to hodný a veselý kluk, který skvěle vychází se svými sourozenci. U nás doma teď ale panuje hodně smutná atmosféra a děti to samozřejmě vnímají.

Kromě Lukáška mám ještě další 3 děti, o které se starám sama. V srpnu letošního roku totiž zemřel můj přítel, otec mého nejmladšího dítěte, z čehož jsem se ještě nevzpamatovala. Je to příliš čerstvé. Vím však, že si nemůžu dovolit se zhroutit – děti mě potřebují a musím tady pro ně být.

Naše finanční situace je teď hodně špatná. Začal nový školní rok a na mě se hrne hromada poplatků s tím spojených. Lukášek už půjde do školky a mně bohužel nezbývají peníze na zaplacení obědů ve školce a poplatek do fondu na různé akce a výlety. Proto jsem se obrátila s žádostí o pomoc na Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě