Obědy ve školce pro Lukáška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy a akce (divadla, výlety apod.) v mateřské škole

Obrázek daru
Iveta Nejtková
Patron příběhu

Iveta Nejtková

předsedkyně spolku Daveláček

Komentář patrona

Lukáškova maminka se poté, co zemřel její přítel, stala klientkou našeho spolku Daveláček. Tam se jí snažíme dodávat zejména psychickou podporu a koordinujeme, co kde shánět a platit. Teď je v rodině velmi smutná a tíživá situace, kterou samozřejmě vnímají i děti. I když je maminka hodně nešťastná, o děti se výborně stará – mají navařeno i uklizeno – jen je nyní sama v pozici, kdy potřebuje oporu a pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,552 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Lukáška, jehož rodina se pere s nepřízní osudu

Můj tříletý Lukášek je hodný a veselý kluk, který skvěle vychází se svými sourozenci. U nás doma ale panuje smutná atmosféra a děti to samozřejmě vnímají.

Kromě Lukáška mám ještě další 3 děti, o které se starám sama. V srpnu loňského roku totiž zemřel můj přítel, otec mého nejmladšího dítěte, z čehož jsem se ještě nevzpamatovala. Je to příliš čerstvé. Vím však, že si nemůžu dovolit se zhroutit – děti mě potřebují a musím tady pro ně být.

Naše finanční situace je teď hodně špatná. S novým pololetím se na mě hrne hromada poplatků spojených se školou a školkou, které je potřeba uhradit. Momentálně mi bohužel nezbývají peníze na zaplacení obědů ve školce a poplatek do fondu na různé akce a výlety. Proto jsem se obrátila s žádostí o pomoc na Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě