Obědy ve školce pro malého hokejistu Domču

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školce na celý školní rok

Obrázek daru
Rudolf Marosz
Patron příběhu

Rudolf Marosz

pracovník neziskové organizace

Komentář patrona

Domčovu rodinu znám již řadu let. Byl jsem svědkem jejich zápasů a dnes se společně radujeme z toho, že se nevzdali. Momentálně procházejí oddlužením, a tak jim zbývá jen minimum financí. Maminka dětem přesto platí kroužky a tráví s nimi volný čas. Bohužel si nyní nemůže dovolit uhradit obědy ve školce, proto se obrátila na Patrona dětí a já se rozhodl stát patronem Domčova příběhu. Pomozme, rodina si to zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,666 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Domči a jeho rodiny, která bojuje s nedostatkem peněz

Pětiletý Domča je aktivní kluk, který chvilku neposedí. Už je to nějaký čas, co si zamiloval hokej a rozhodl se, že z něj bude druhý Jaromír Jágr. A tak ho maminka přihlásila do hokejové přípravky, kde je moc šťastný.

Domča bydlí s maminkou, tatínkem a dvěma sourozenci. Rodina má za sebou těžké časy, všechno ale překonali a věří, že teď už bude jen dobře. Protože si ale maminka nese z minulosti dluhy, které splácí, je rodinný rozpočet hodně napjatý a na některé věci a potřeby nejsou peníze.

Rodina by nyní potřebovala pomoci s úhradou obědů ve školce pro Domču. A protože nemají nikoho, kdo by jim mohl pomoci, obrátili se na Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě