Obědy ve školce pro Natálku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné ve školce na celý školní rok 2019/2020

Obrázek daru
Petra  Krakorová
Patron příběhu

Petra Krakorová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Malou Natálku znám od jejího narození. Často se navštěvujeme, a pokud je třeba, vždycky jí ráda pohlídám. Nyní spolu trávíme mnohem více času, protože její malá sestřička onemocněla leukémií. Maminka jí tak věnuje většinu svého času. Natálka je temperamentní holčička, ráda si hraje s dětmi ve školce i venku na hřišti. Ráda jí a není vybíravá. Samozřejmě se jako malá slečna ráda líbí a parádí. Pro celou její rodinu je nemoc její sestřičky ohromnou zátěží. Rodiče se navíc dostali do finanční tísně, takže uvítají jakoukoliv pomoc včetně příspěvku na školku pro Natálku. Ve školce může Natálka alespoň na chvilku zapomenout na starosti a obavy o malou sestřičku a prožívat dětské radosti. Je mi ctí být patronem příběhu této statečné rodiny.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své rodiny

Pětiletá Natálka je houževnatá holčička, která se narodila předčasně a se srdeční vadou. V průběhu času se ale její srdíčko zahojilo, takže dnes už vesele běhá a někdy i zlobí. Natálka ráda zpívá, maluje a je schopná se pětkrát za den převléknout. Je to moje malá parádnice.

Kromě Natálky máme ještě mladší dcerku, která nám nedávno onemocněla leukémií. Pro nás, její rodiče, je to obrovská rána, Natálka si ale také uvědomuje, že se něco děje. Když vidí, že její sestřičce není dobře, je hodně smutná.

S manželem se snažíme to všechno zvládnout, je to ale těžké. Jsem proto ráda, že Natálka chodí do školky. Díky školce se totiž dostane do prostředí, kde jsou děti veselé, zatímco doma máme někdy smutno. Aby však Natálka mohla do školky chodit i nadále, musíme jí uhradit obědy. Protože se ale naše rodina momentálně nachází ve finanční tísni, nemůžeme si takový výdaj dovolit. Proto moc prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě