Obědy ve školce pro Nelinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy v mateřské škole

Obrázek daru
Mgr. Lenka  Vališová
Patron příběhu

Mgr. Lenka Vališová

sociální pracovnice

Komentář patrona

V rámci výkonu svého povolání sociální pracovnice spolupracuji s Nelinky maminkou. Maminka je samoživitelka, má celkem tři děti a o všechny se řádně stará. Nejstarší Adámek nyní nastoupil do první třídy. Mamince nedávno skončila rodičovská dovolená a ráda by nastoupila do zaměstnání, což bohužel nemůže, dokud nezaplatí dcerám ve školce obědy. Protože si ale takový výdaj teď nemůže dovolit, obrátila se na projekt Patron dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,600 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka nemůže své dcerce zaplatit obědy ve školce

Moje Nelinka (3 roky) je moc hodná a klidná holčička. Jako nemladší ze tří sourozenců má problém se prosadit, někdy bývá neprůbojná a bázlivá. Bráška se sestřičkou ji ale milují.

Své děti vychovávám sama. V poslední době je to hodně náročné, a to zejména po finanční stránce. Nedávno mi skončila mateřská dovolená a ráda bych šla do práce. Problém je však v tom, že nemám dostatek peněz na to, abych holčičkám zaplatila obědy ve školce. A bez oběda do školky chodit nemohou. Proto jsem se rozhodla požádat o pomoc prostřednictvím Patrona dětí.

Pokud by se díky vám podařilo vybrat dostatek peněz na obědy, mohla bych chodit do práce s vědomím, že má Nelinka teplé jídlo do bříška a navíc tráví čas se svými vrstevníky. A já konečně vydělám nějaké peníze, které zlepší naši finanční situaci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě