Obědy ve školce pro raráška Kubíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy v mateřské škole na půl roku

Obrázek daru
Jana Petrusová
Patron příběhu

Jana Petrusová

terénní aktivizační pracovník

Komentář patrona

Do Kubíkovy rodiny docházím jako terénní aktivizační pracovník projektu Startér. Kubík je čtyřletý šikovný chlapec, o kterého se jeho maminka moc dobře stará. Bohužel však nemá dostatečné finanční prostředky na pokrytí všech základních potřeb, proto bych jí touto cestou ráda pomohla získat peníze na obědy ve školce, které si teď nemůže dovolit hradit.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,488 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého neposedného synka

Čtyřletý Kubík je neposedný a zvídavý kluk, který moc rád kreslí. Umí být hodný, někdy ale dokáže příkladně pozlobit. Miluje dětský kolektiv a je rád v centru všeho dění, takže ve školce je ve svém živlu. Zanedlouho nás čeká návštěva pedagogicko-psychologické poradny, protože má Kubíkova lékařka podezření, že má můj malý rarášek ADHD. Jeho nevyčerpatelná zásoba energie by tomu odpovídala.

Kubíka vychovávám sama. Jeho otec o něj nikdy nejevil zájem a není uveden ani v rodném listě. Momentálně jsem závislá na sociálních dávkách, protože se mi po skončení rodičovské dovolené nedaří najít práci. Věřím však, se to brzy změní. Bohužel si zatím nemohu dovolit zaplatit obědy ve školce, proto jsem se rozhodla požádat o příspěvek vás. Za pomoc vám budu nesmírně vděčná.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě