Obědy ve školce pro Tobiáška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy v mateřské škole na 3 měsíce

Obrázek daru
Radek  Zmrhal
Patron příběhu

Radek Zmrhal

rodinný přítel

Komentář patrona

Maminku tří dětí znám téměř 12 let a jsem rád, že se mohu nazývat jejím kamarádem. Tobiášek a Sebastiánek jsou dva raubíři, kteří kvůli ADHD neustále někde pobíhají. Nejmenší Anežka je o něco klidnější, což je velkou měrou dáno tím, že se narodila s vrozenou srdeční vadou a má za sebou operaci srdce. Momentálně je s maminkou i brášky v lázních. Ti totiž nemohli zůstat sami doma a neměl je kdo hlídat. Lázeňský pobyt má Anežka hrazený pojišťovnou a se zaplacením stravného pro kluky mamince pomohl Patron dětí. Maminka by však nyní potřebovala opět pomoci, a to s úhradou obědů ve školce pro Tobiáška. Snažím se jí pomáhat, ale mé finanční možnosti nejsou neomezené. Proto věřím, že se podaří jí pomoci touto cestou.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,792 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého Tobiáška

Jsem maminkou tří krásných dětí, dvou kluků a jedné holčičky. S jejich tatínkem se momentálně rozvádím a na péči o ně jsem sama. Výživné na děti sice posílá, přesto moje finanční situace není veselá.

Od září budou všechny mé děti chodit do školky, takže je potřeba jim uhradit obědy. Bez zaplacených obědů mi je do školky nevezmou. A protože na to teď nemám peníze, chtěla bych vás poprosit o pomoc s úhradou obědů pro mého Tobiáška.

Tobiášek (5 let) je chytrý a kamarádský kluk, který rád pobíhá venku s kamarády. Miluje svého mladšího brášku Sebastiánka a malou sestřičku Anežku. Už ve velmi brzkém věku se u něj však projevilo ADHD s poruchou pozornosti. Tobiášek tak chvilku neposedí a nedokáže se soustředit na jednu věc. Špatně také snáší změny, proto se momentálně hodně pere s odchodem jeho otce ze společné domácnosti. Rozumově je velice chytrý, bystrý a má výbornou paměť.

Pravidelné docházení do školky patří k rutině, kterou má moc rád. Byl by proto hodně nešťastný, kdyby do ní kvůli nezaplaceným obědům nemohl chodit.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě