Obědy ve škole pro pilnou Káťu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve škole na půl roku

Obrázek daru
Mgr. Alena  Ešlerová
Patron příběhu

Mgr. Alena Ešlerová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Káťa je jedna ze čtyř dcer mojí kamarádky. Kamarádka je rozvedená a jako samoživitelka se má co ohánět, aby děti uživila. Svým dcerám se snaží dopřát vše důležité a podporuje je ve studiu, jak jen může. Katka je výborná studentka, velmi šikovná a chytrá. Studuje však obor, který je náročný nejen na množství učiva, ale také na finance. Ke studiu totiž potřebuje řadu speciálních pomůcek, důležitých pro práci asistenta zubního technika, což maminku stojí nemalé peníze. Aktuálně si bohužel nemůže dovolit uhradit Kátě školní obědy, proto prosí o pomoc vás.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,416 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Káti, která studuje svoji vysněnou střední školu

Káťa je nejstarší z mých 4 dcer. Od 4 let se věnovala společenskému tanci, kvůli dojíždění na střední školu toho ale musela nechat. Se svými sestrami také navštěvovala výtvarný kroužek, kde se jí moc líbilo. Studium jí však zabírá tolik času, že na koníčky už moc prostoru nemá. Třetím rokem totiž studuje obor asistent zubního technika a moc ji to baví.

S nástupem nového školního roku teď musíme zajistit spoustu věcí. Káťa ke svému studiu potřebuje řadu speciálních pomůcek, jejichž názvy si nejsem schopná zapamatovat. Zároveň je potřeba jí uhradit školní obědy. Káťa sice tráví léto na brigádách, nemohu po ní ale chtít, aby si všechny výdaje spojené se školou platila sama. Bohužel však momentálně není v mých finančních možnostech jí zajistit školní obědy.

Odjakživa jsem chtěla velkou rodinu a jsem nesmírně šťastná, že ji mám. Nikdy by mě ale nenapadlo, že budu na výchovu 4 dětí sama. Náklady na bydlení, péči o děti i základní výdaje spojené se školní docházkou uhradit dokážu, na obědy ve školní jídelně už mi ale peníze nezbývají. Proto vás moc prosím o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě