Obědy ve škole pro Simonku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní obědy

Obrázek daru
Šárka  Karmazínová
Patron příběhu

Šárka Karmazínová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Rodinu znám spoustu let, jsme sousedé. Maminka se o Simonku a její sestru stará již několik let sama. V nedávné době se dostala do finanční tísně, a proto jí s nástupem dětí do školy přibyla spousta starostí s pořizováním školních pomůcek. S tím samozřejmě souvisí i placení obědů. Simonka je milá, šikovná a kamarádská holčina. Má ráda zvířata a často jezdí na kole. Naši pomoc si zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,696 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka napsala příběh svojí dcerky

Třináctiletá Simonka je veselá, kamarádská a společenská mladá slečna. Chodí do 7. třídy a domů nosí hezké známky. Chová dvě morčecí slečny, o které se vzorně stará – zvířata má totiž moc ráda. Společně se svojí ségrou chodí už 5 let na florbalový kroužek, v jehož rámci se dokonce účastní i krajských soutěží. Jsou to prostě holky šikovné.

Já jsem samoživitelka, která se potýká s insolvencí. Vědomí, že mé děti za to nejsou zodpovědné a přesto to na ně negativně působí, mě velmi tíží. Pracuji na tři směny, ale část mých příjmů jde pryč právě kvůli insolvenci. Proto jsem se teď obrátila na Patrona dětí. V našem rodinném rozpočtu mi totiž nezbývají peníze na úhradu školních obědů pro Simonku. Bohužel už nenacházím jiný způsob, jak peníze na obědy sehnat, takže prosím o pomoc tady. Cením si Vaší podpory a předem moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě