společně za
lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Požádejte o pomoc.

+
Moje zóna

Obědy ve škole pro Simonku

Přispívali jste na

školní obědy

Šárka  Karmazínová
Patron příběhu

Šárka Karmazínová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Rodinu znám spoustu let, jsme sousedé. Maminka se o Simonku a její sestru stará již několik let sama. V nedávné době se dostala do finanční tísně, a proto jí s nástupem dětí do školy přibyla spousta starostí s pořizováním školních pomůcek. S tím samozřejmě souvisí i placení obědů. Simonka je milá, šikovná a kamarádská holčina. Má ráda zvířata a často jezdí na kole. Naši pomoc si zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,696 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka napsala příběh svojí dcerky

Třináctiletá Simonka je veselá, kamarádská a společenská mladá slečna. Chodí do 7. třídy a domů nosí hezké známky. Chová dvě morčecí slečny, o které se vzorně stará – zvířata má totiž moc ráda. Společně se svojí ségrou chodí už 5 let na florbalový kroužek, v jehož rámci se dokonce účastní i krajských soutěží. Jsou to prostě holky šikovné.

Já jsem samoživitelka, která se potýká s insolvencí. Vědomí, že mé děti za to nejsou zodpovědné a přesto to na ně negativně působí, mě velmi tíží. Pracuji na tři směny, ale část mých příjmů jde pryč právě kvůli insolvenci. Proto jsem se teď obrátila na Patrona dětí. V našem rodinném rozpočtu mi totiž nezbývají peníze na úhradu školních obědů pro Simonku. Bohužel už nenacházím jiný způsob, jak peníze na obědy sehnat, takže prosím o pomoc tady. Cením si Vaší podpory a předem moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě