Obědy ve škole pro sportovkyni Nicolku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školní jídelně do konce června

Obrázek daru
Barbora Tošnerová
Patron příběhu

Barbora Tošnerová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Nicolka je sportovně nadané devítileté děvče, které jsem poznala před dvěma lety v rámci spolupráce s její maminkou. Ta je sama na výchovu pěti dcer a snaží se jim dát vše, co potřebují. Protože je ale nyní na rodičovské dovolené, nemůže si dovolit Nicolce uhradit školní obědy, a tak žádá o pomoc. Pojďme Nicolce na plnohodnotné obědy přispět.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,450 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Nicolky, jejíž rodina se ocitla ve finanční tísni

Nicole je devět let a ze všeho nejradši má sportovní kroužky, do kterých chodí dvakrát týdně. Je slušná, ochotná a se vším každému pomůže. Má jednu starší sestru a tři mladší, o než se ráda a dobře stará.

Její maminka bohužel všech pět dcer vychovává sama. Aktuálně je na rodičovské dovolené s dvěma nejmladšími, z nichž jedna trpí zdravotním hendikepem. Otec bohužel na dcery nepřispívá, s rodinou ani není v kontaktu.

Maminka dělá, co může, aby její děti měly všechno potřebné, její příjem jí však sotva dovolí pokrýt běžné potřeby velké rodiny. Na to, aby Nicolce zaplatila školní obědy, jí bohužel peníze nezbývají. Protože ale nechce, aby nějak strádala, rozhodla se požádat o příspěvek na obědy Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě