Obědy ve školní jídelně pro Ivanku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve škole po celý školní rok

Obrázek daru
Jana Kopecká
Patron příběhu

Jana Kopecká

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Ivanku znám od narození. Je to veselá a kamarádská slečna, která se ráda věnuje florbalu a dalším pohybovým aktivitám. Teď ji hodně láká gymnastika. Ivanky maminka je už 4 a půl roku rozvedená a od loňska se potýká s insolvencí – proto se podmínky jejich živobytí rapidně zhoršily. Ivanka chodí do 4. třídy a maminka si bohužel nemůže dovolit zaplatit jí školní obědy. Pojďme jim společně pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,383 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svojí Ivanky

Devítiletá Ivanka je svědomité a přátelské děvče. Chodí do 4. třídy a na vysvědčení mívá krásné známky. Dalo by se také říct, že je sportovní fanatik. Na světě snad neexistuje sport, který by ji nebavil. Společně se svojí sestřičkou chodí už 5 let na florbalový kroužek, v jehož rámci se dokonce účastní krajských soutěží. Třeba některou z mých dcer čeká úspěšná sportovní kariéra.

Já jsem samoživitelka, která se potýká s insolvencí. Vědomí, že mé děti za to nejsou zodpovědné a přesto to na ně negativně působí, mě velmi tíží. Pracuji na tři směny, ale část mých příjmů jde pryč právě kvůli insolvenci. V našem rodinném rozpočtu tak nezbývají peníze na to, abych Ivance zaplatila školní obědy. A protože už nenacházím jiný způsob, jak peníze na obědy sehnat, prosím o pomoc Vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě