Obědy ve školní jídelně pro Viktorku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školní jídelně

Obrázek daru
Mgr. Petra  Kalmusová
Patron příběhu

Mgr. Petra Kalmusová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Viktorkou a její maminkou jsem se setkala při svém zaměstnání sociální pracovnice.

Viktorka žije s maminkou a sestrou, otec se o výchovu nezajímá. Viktorka má specifické nároky na vzdělávání, poruchu učení a pozornosti. Přesto je s pomocí asistenta schopná zvládat učivo v běžné škole.

Maminka nezvládá pokrýt veškeré platby a tak poprosila Patrona dětí o pomoc se zaplacením školních obědů. Pravidelné jídlo je nezbytné pro správný vývin a možnost obědvat se spolužáky pak také důležitou součástí sociální integrace dítěte.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,192 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby mohla Viktorka chodit na obědy ve školní jídelně

Viktorka je šikovná dvanáctiletá slečna. Trpí specifickými poruchami učení a ADHD syndromem. Zaslouží si obdiv za to, jak zvládá běžnou školu. Bude to ještě lepší, až bude mít u sebe při výuce asistenta. Viktorka je přátelská a dobrosrdečná. Neustále vyrábí malé dárečky, kterými se snaží potěšit své okolí.

Kvůli potřebě zvláštního přístupu není lehké najít pro takovou holčičku školu, kroužky a volnočasové aktivity. Jelikož je maminka samoživitelka se dvěma dcerami, potýká se, zejména teď na začátku školního roku, s financemi. Moc by jí pomohla naše pomoc, a proto se obrátila na Patrona dětí s prosbou o příspěvek na obědy ve školní jídelně. Všem nám je jasné, jak důležitá je pro dítě pravidelná strava.

Spojíme naše síly a pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě