Oliverkovi na letní tábor a školu v přírodě

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školu v přírodě a letní tábor

Obrázek daru
Mgr. Marie  Nováčková
Patron příběhu

Mgr. Marie Nováčková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Jsem sociální pracovnice a s Oliverkovou rodinou spolupracuji od roku 2017. Oliverek je společně se svým starším bratrem v péči své prababičky, která má 72 let. Před koncem školního roku by se měl zúčastnit školy v přírodě a v srpnu letního tábora. Jelikož babička pobírá jen starobní důchod a rodiče výživné nehradí včas, pravidelně a ve stanovené výši, nezůstávají jí na úhradu školy v přírodě a tábora peníze. A tak se společně obracíme na Patrona dětí s žádostí o pomoc. Díky vám nebude Oliverek vyloučený ze školního a dětského kolektivu a bude mít i přes svůj nelehký životní osud hezké vzpomínky na dětství.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,250 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Oliverka, který vyrůstá s bráškou u prababičky

Oliverek se svým bráškou vyrůstá u babičky, protože jejich rodiče nebyli schopni se o ně řádně postarat. Babička se jim snaží maximálně věnovat a dopřát jim vše, co potřebují, často to ale není v jejích finančních možnostech. Její jediný příjem totiž tvoří starobní důchod, který vystačí jen tak tak na pokrytí základních potřeb.

Když proto dnes devítiletý Oliverek přišel domů s tím, že by rád odjel na školu v přírodě a v létě na tábor, předem tušil, že to nejspíš nevyjde. Protože mu ale chce prababička dopřát čas strávený se spolužáky mimo školní lavice i nějaké to letní dobrodružství, začala se pídit po možnostech, jak peníze na letní tábor i školu v přírodě sehnat. Při svém průzkumu narazila na Patrona dětí a rozhodla se požádat o finanční podporu. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě