Ozdravný pobyt na horách pro Anetku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

ozdravný pobyt v Beskydech

Obrázek daru
Iveta Nejtková
Patron příběhu

Iveta Nejtková

předsedkyně spolku Daveláček

Komentář patrona

Rodině Anetky pomáháme v rámci spolku Daveláček od roku 2017. Anetka žije se sourozenci, maminkou a nemocnou babičkou v maličkém bytě. Tatínek od rodiny bohužel odešel a vůbec se o děti nezajímá. Alimenty neplatí a nikterak rodině v nelehké situaci nepomáhá. Veškeré finanční zajištění rodiny tak závisí na mamince. Peníze, které vydělá, stačí na pokrytí nákladů s bydlením a na jídlo. Na potřeby dětí jako jsou kroužky, školy v přírodě, tábory, atd. již finance nezbývají. Nyní by potřebovala pomoci s financováním ozdravného pobytu pro Anetku, který, jak doufám, Anetce pomůže ze zdravotního hlediska. Pobyt v přírodě a v krásném prostředí beskydských hor s novými kamarády si navíc tato jedenáctiletá báječná holčička zaslouží. Bylo by moc smutné, kdyby celé prázdniny musela být doma.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svojí Anetky

Jsem maminkou jedenáctileté Anetky, která je dlouhodobě sledována na oddělení gastroenterologie. Anetka se totiž potýká s rozsáhlými střevními potížemi a lékaři nás nedávno postrašili se svým podezřením na neléčitelnou Crohnovu chorobu. Uvidíme, jak dopadnou další vyšetření.

Anetku vychovávám sama. Její otec od nás odešel, o své dítě se nezajímá a alimenty neplatí. Už dvakrát jsem na něj podala trestní oznámení, ale ani to ho nepřinutilo přispívat na výchovu své dcery. Já pracuji jako pokladní v supermarketu a ze svého platu živím sebe a tři děti.

Byla bych moc ráda, kdyby se Anetka mohla zúčastnit ozdravného pobytu v Beskydech. Doufám, že jí to pomůže jak po stránce zdravotní, tak i společenské – mohla by tam získat nové kamarády a užít si krásné horské prostředí. Bohužel si takový výdaj nemůžu dovolit. Proto prosím o pomoc s financováním tohoto pobytu pro Anetku. Budu vděčná za jakýkoli příspěvek. Děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě