Pája v pěstounské péči by ráda jela na lyžák

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

proplacení lyžařského kurzu

Obrázek daru
Martina Tomíčková
Patron příběhu

Martina Tomíčková

Pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Pája je 14tiletá citlivá dívka, které nebylo dopřáno vyrůstat ve funkční rodině. Pěstounka se s ní snaží zpracovávat její traumata a ztráty, svou obětavostí a neustálou oporou vytváří Páje bezpečný útulný domov. Pěstounka také vykonává hostitelskou péči.

Různé volnočasové aktivity a neočekáváné výdaje jsou pro pěstounku finančně náročné, jelikož pečuje i o své dvě vlastní biologické děti. Rádi bychom vás touto cestou požádali o pomoc se zaplacením příspěvku na lyžařský kurz pro Páju.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,990 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

První roky života byly pro Páju velice těžké, dodnes se ze všeho vzpamatovává

Jsem rozvedená maminka dvou studujících dětí. V pěstounské péči mám navíc již několik let dnes 14tiletou Páju. Je to velice statečná mladá slečna, která to v životě neměla vůbec jednoduché. Moc ráda kreslí a miluje zvířata.

V rámci hostitelské péče se starám i o dva Pájiny bratry, kteří jsou v dětském domově. Snažím se, aby se měla co nejlépe a cítila se v bezpečí a milovaná. Letos v zimě má Pája možnost jet na lyžařský výcvik. Ráda bych jí tam poslala, věřím, že tam s kamarády získá nezapomenutelné zážitky a naučí se něco nového. Bohužel pro mě není vždy jednoduché vše finančně zvládat a zaplacení lyžáku je příliš velkým zásahem do rodinného rozpočtu.

Chtěla bych vás proto požádat o finanční pomoc.

(jméno dítěte bylo změněno)

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě