Palanda pro brášky Sebíka a Wilíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

palandu s matracemi; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Michaela  Slavíčková, DiS.
Patron příběhu

Michaela Slavíčková, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou Sebíka a Wilíka dlouhodobě spolupracuji v rámci sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Chlapcům se nedávno rozbily postele a nyní se spolu tísní na gauči. Čas od času si stěžují na únavu, která je tíží. Maminka se jim snažila zajistit postele prostřednictvím různých bazarů a inzerátů, bohužel však neúspěšně. Překážkou v jejich pořízení je totiž nedostatek finančních prostředků. Celkový příjem rodiny pokryje nezbytné náklady na bydlení a základní potřeby rodiny, na postele už ale peníze nejsou. Proto rodina žádá Patrona dětí o pomoc. Nové postele dětem zajistí kvalitní spánek, který je důležitý pro jejich zdravý rozvoj.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,411 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Sebíka a Wilíka, kteří spí na starém gauči

Devítiletý Sebík a čtyřletý Wilík jsou dva správní bráškové, kteří nezkazí žádnou legraci. Sebík má rád fotbal, a protože tuto zálibu sdílí se svým tatínkem, najdete je oba nejčastěji na hřišti s míčem. Wilík je zase rád ve společnosti jiných dětí a nejraději má hru na schovávanou.

Kluci bydlí se svými rodiči a třemi sourozenci v podnájmu o velikosti 2+1. Maminka je na rodičovské dovolené a tatínek brigádně pracuje. Finančně na tom nejsou vůbec dobře.

Sebíkovi a Wilíkovi se teď rozbily postele a rodiče bohužel nemají na nové. Snažili se sehnat palandu z bazaru, bohužel je pro ně ale i palanda z druhé ruky příliš drahá. Obrátili se proto na Patrona dětí s žádostí o finanční příspěvek. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě