Palanda pro kreslířky Vanesku a Elišku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

palandu včetně matrací a úložného prostoru; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Mgr. Nikola  Hrubá
Patron příběhu

Mgr. Nikola Hrubá

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou malé Vanesky a Elišky spolupracuji v rámci poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Holky žijí se svými rodiči a 3 sourozenci v pronajatém bytě 1+1. Oba rodiče pracují, přesto jejich finanční situace není veselá. Vaneska s Eliškou spí na staré pohovce, která pro ně není vhodná. Rodiče to vědí, a i když se ze všech sil snaží našetřit na pořádné postele, bohužel se jim to nedaří. Proto bych vás chtěla poprosit o finanční příspěvek na postel, konkrétně palandu, která holkám kromě pořádného spánku zajistí i soukromí. Předem vám moc děkuji.

Společně jsme vybrali
celou částku 8,529 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh sestřiček, které spí na staré pohovce

Osmiletá Vaneska a sedmiletá Eliška jsou nadšené kreslířky. Vaneska se dokonce zúčastnila výtvarné soutěže pořádané městem, kde skončila na úžasném 3. místě. Je to zkrátka holka šikovná.

Děvčata bydlí se svými třemi sourozenci a rodiči v malém bytě 1+1. Prostoru v něm sice moc není, děti ale vyrůstají v láskyplném prostředí. Vaneska s Eliškou však nemají vlastní postele, což jejich rodiče trápí. Zatím spí na staré pohovce, ta jim ale neposkytuje potřebný prostor pro kvalitní a klidný spánek.

Rodiče, kteří oba pracují, by holkám nové postele rádi pořídili, v rodinném rozpočtu se na ně ale nenajdou peníze. A tak prosí o pomoc skrze Patrona dětí. Pojďme Elišce a Vanesce na postele přispět. Každé dítě si zaslouží mít vlastní postel.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě