Palanda pro Kristýnku a její dvě sestřičky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

patrovou postel pro tři děti včetně matrací; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Tereza  Vrbková
Patron příběhu

Tereza Vrbková

pracovnice OSPOD

Komentář patrona

Kristýnka je desetiletá milá dívka, kterou jsem poznala v rámci výkonu svého povolání. Žije s maminkou a čtyřmi mladšími sestrami. Několikrát jsem je navštívila u nich v domácnosti, proto vím, že je potřeba vyměnit starý gauč, na kterém děvčata spí, za pořádné postele. Maminka má však velké výdaje se zajištěním chodu domácnosti a na postele jí nezbývají peníze, proto se společně obracíme na Patrona dětí. Velmi bych děvčatům přála, aby se jim jejich sen o vlastních postelích splnil.

Společně jsme vybrali
celou částku 11,471 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Kristýnky a jejích sestřiček, které spí na jednom gauči

Desetiletá Kristýnka moc ráda vaří. Chodí dokonce do kroužku vaření a říká o sobě, že jednou bude nejlepší kuchařka na světě. Své kuchařské umění předvádí také doma, kde vaří pro své 4 sestřičky a maminku, která se o dcery stará sama.

Rodina je závislá na sociálních dávkách a rodičovském příspěvku, Kristýnčina nejmladší sestřička má totiž jen 10 měsíců. Aktuálně maminka šetří jedné z dcer na dioptrické brýle, děti ale potřebují i postele. Maminka však ke všem nezbytným výdajům navíc splácí dluhy, a tak není v jejích možnostech dětem postele pořídit.

Kristýnka a její dvě sestřičky tak spí na malém a nevyhovujícím gauči, budí se polámané a unavené. Pojďme jim na postele přispět. Naši pomoc si zaslouží.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě