Palanda pro Lucinku a Ládíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

palandu s matracemi; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Zuzana Palová
Patron příběhu

Zuzana Palová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou Lucinky a Ládíka spolupracuji v rámci sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. S kolegyní do rodiny pravidelně docházíme a pomáháme jim řešit problémy, které nejsou schopní zvládat vlastními silami. Jedním z problémů, kterým rodina čelí, je nedostatek financí na dovybavení jejich stávajícího bydlení. Děti zatím nemají vlastní postele a spí na zemi na matracích, ráno jsou tak často nevyspalé a přes den unavené. Zaslouží si kvalitní spánek, který jim dodá energii do celého dne, proto na tomto místě prosím o příspěvek na palandu pro Lucinku a Ládíka.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek vypráví příběh své velké rodiny

Rád bych vám na tomto místě řekl něco málo o svojí rodině. S manželkou jsme vždycky chtěli velkou rodinu, že se náš život obohatí o 12 dětí, jsme však tak úplně nečekali. Naše děti ale milujeme, jsou zdrojem našich každodenních radostí, ale také starostí. Nejstarší dítko má 12 let, nejmladšímu benjamínkovi je 1 měsíc.

Nedávno jsme se přestěhovali z města na vesnici, kde jsou náklady na život přece jenom nižší. Máme pronajatý rodinný domek, který postupně zvelebujeme, bohužel jsme ale omezeni financemi. V tuto chvíli si nemůžeme dovolit pořídit naší malé Lucince a Ládíkovi palandu, a tak spí oba na matracích na zemi.

Manželka je na mateřské dovolené a já chodím na brigády, pokud mi to situace kolem péče o děti dovolí. Základní výdaje zvládneme poplatit, na postele nám ale v tuto chvíli peníze nezbývají. A tak vás moc prosíme o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě