Palanda pro Natálku a Ivanku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

palandu s matracemi; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Bc. Eva  Černá
Patron příběhu

Bc. Eva Černá

sociální pracovnice

Komentář patrona

Natálka a Ivanka jsou úžasná děvčata, která mají další 3 sourozence. Znám je z výkonu svého povolání sociální pracovnice. Rodina se nedávno musela přestěhovat, jelikož jim skončila nájemní smlouva. Děvčata však v novém bydlení nemají postele a spí na matracích na zemi. Rodiče, kteří postele také nemají, se nacházejí ve finanční tísni a zvládnou uhradit jen to nejnutnější. Pojďme proto Natálce a Ivance přispět na palandu, na kterou se v rodinném rozpočtu nenajdou peníze.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,249 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh sestřiček, jejichž rodiče se dostali do dluhové pasti

Dvanáctiletá Natálka je sportovně nadaná dívka, která ze všeho nejraději běhá. Dokonce už vyhrála i pár běžeckých soutěží. A když zrovna nikde nepobíhá nebo se nepřipravuje do školy, tráví čas se svojí čtyřletou sestřičkou Ivankou.

Děvčata nyní potřebují nové postele. Natálčina se totiž rozbila při stěhování, takže malá sportovkyně momentálně spí na zemi na staré matraci. Ivanka má své místo ke spánku na matraci u rodičů. Maminka s tatínkem by svým dcerkám moc rádi pořídili palandu, protože se ale dohromady starají o 5 dětí a jsou v insolvenci, nemohou si takový výdaj dovolit. A tak prosí o příspěvek Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě